«27 разів атакували росіяни на двох наших ділянках фронту. Зокрема, 17 спроб просунутися вони здійснили на Слов’янському напрямку. 10 – на Лиманському. Тиснули біля десятьох населених пунктів. На Луганщині – поблизу Греківки, де українські Захисники стримують ці штурми загарбників. Ворог активно застосовує ствольну артилерію і fpv-дрони», – зазначив Олексій Харченко, начальник Луганської обласної військової адміністрації.
Почалось із заохочень, завершилося – тиском. Декілька місяців тому у так званій «лнр» рекламували новий російський державний месенджер через можливість придбання алкоголю і тютюну. Мовляв, встановив – купуй. Наразі ж, аби підвищити охоплення населення застосунком, який контролюється спецслужбами рф, вдалися до примусових заходів. У вишах Луганська студентам, які не матимуть цього месенджера, погрожують відрахуванням. Змушують писати відповідні заяви.
У Сіверськодонецьку загарбники готують свідомість дітей до війни. У місцевих закладах дошкільної освіти змушують виготовляти листівки на підтримку армії рф. До пропагандистських дій залучені і члени колективів дитсадків, і малеча.