Рятувальники провели рейд щодо дотримання пожежної безпеки в побуті

16-11-2016

Однією з основних причин надзвичайних подій у житловому секторі є необережне поводження з вогнем, паління у нетверезому стані, порушення правил пожежної безпеки під час експлуатації пічного й газового опалення, коротке замикання електропроводки, випалювання сміття тощо. А в осінньо-зимовий період різко збільшується статистика пожеж з цих причин.

З метою навчання населення правилам пожежної безпеки у побуті 16 листопада рятувальники Сєвєродонецького міського управління  ГУ ДСНС України у Луганській області провели профілактичний рейд серед населення Сєвєродонецька.

Під час профілактичних спілкувань вогнеборці наголосили, що категорично забороняється користуватися несправними електроприладами та залишати їх увімкненими без нагляду. Крім того, не можна залишати ввімкненими без нагляду праски та каструлі на плиті. Під час експлуатації пічного опалення необхідно перевіряти, щоб не було тріщин або щілин. Спілкуючись із городянами, вогнеборці закликали бути обачними та відповідально ставитися до виконання простих правил пожежної безпеки у побуті.

«Не захаращуйте входи до помешкань, коридори, проходи до засобів пожежогасіння; постійно слідкуйте за справністю електромережі, електричних приладів; не розводьте багаття поряд із житловими будинками; прибирайте сірники в недоступні для дітей місця, не ставте автотранспорт біля під’їздів та проїздів до житлових будівель, джерел протипожежного водопостачання; у разі виникнення пожежі негайно телефонуйте за номером «101», - пояснювали співробітники Служби порятунку.

У ході роз’яснювальної роботи громадяни мали змогу отримати кваліфіковані відповіді на всі питання стосовно протипожежної безпеки у помешканнях.

Під час кожної бесіди рятувальники роздавали громадянам листівки з питань пожежної безпеки.

Сєвєродонецьке міське управління ГУ ДСНС України у Луганській області