Відбулася зустріч керівництва міста з ветеранами

08-11-2016

Керівництво органів місцевого самоврядування провело зустріч з ветеранами. Неформальне спілкування відбулося в рамках продовження святкування 72-ї річниці визволення України від німецько-фашистських загарбників за особистою ініціативою секретаря міської ради, в.о. міського голови Ігоря Буткова. Голова Сєвєродонецької міської організації ветеранів Володимир Корженко каже, що члени ветеранської спілки, в основному, літні люди, які потребують опіки, турботи та спілкування. Тож подібні заходи для них дуже важливі, адже можна поділитися спогадами, розповісти про проблеми та отримати гарантії їх вирішення.

Під час заходу до присутніх звернувся секретар міської ради, в.о. міського голови Ігор Миколайович Бутков. «Шановні ветерани! Через складний соціально-економічний стан в Україні ми маємо багато проблем в соціальній сфері. Зокрема, збільшення тарифів за споживання комунальних послуг, високі ціни на ліки та продукти. Ці статті витрат, на жаль, стали непід’ємними для вас, шановні ветерани. І ми чудово розуміємо, що часто ветеранам не вистачає на нормальне життя їх невеликих пенсій. Ви заслуговуєте на більше, ви гідні достойного життя. Сєвєродонецька міська рада робить усе, що від нас залежить, щоб ваше життя було комфортнішим. Зокрема, для цього в місті діє цільова програма «Турбота», - сказав Ігор Бутков.

Також під час зустрічі присутні обговорили проблеми ветеранів та плани на майбутнє в сфері співпраці міськради та міської ветеранської організації.

"СВ"