Про ситуацію на Луганщині станом на ранок 26.04.2025
«Минулої доби противник активізувався в районі Новоєгорівки, де наші Захисники відбивали чергові спроби штурму. Обстрілюючи територію у смузі нашої відповідальності, росіяни двічі застосували реактивну артилерію. Ще 21 раз – ствольну. Залучали авіацію. Спрямували в бік українських оборонців 273 безпілотники», – повідомив Олексій Харченко, очільник Луганщини.
Оцінку за поведінку в навчальних закладах скасували ще при радянщині. Але керуючись гаслом «Наше майбутнє – в минулому», росіяни вирішили її повернути. Передусім, для посилення дисципліни на пропагандистських заходах. Оцінка за поведінку стане рівнозначною з іншими шкільними предметами і впливатиме на успішність учнів. Її впровадять із 1 вересня у школах так званої «лнр», чечні та мордовії і ще кількох регіонів у якості пілотного проєкту.
Не до початку четвертого опалювального сезону при окупантах, а в кращому випадку до 2026 року росіяни обіцяють відремонтувати систему теплопостачання в Сіверськодонецьку. Для цього їм потрібно встигнути замінити 40 км мережі. Або – вчергове перенести строки завершення робіт ще на рік-два.
https://www.facebook.com/share/p/1AkvrXcBHb/?mibextid=wwXIfr