Ви тут:

Начальник Сєвєродонецької МВА Олексій Харченко відзвітував громадськості про роботу адміністрації у І кварталі

11-04-2025
Категорія: 

Про роботу Сєвєродонецької МВА у І кварталі та поточну діяльність начальник Сєвєродонецької міської військової адміністрації Олексій Харченко відзвітував громадськості та всім мешканцям, які приєднались до зустрічі

]]>]]>

Про дещо тезово:

-виконання видатків

-понад 20% економії фондів заробітної плати

-оптимізація кадрів також вже має фінансове відображення

-понад 70% збереження ресурсів, які були закладені на придбання послуг

- збільшили військову допомогу в 5.4 рази порівняно з І кварталом минулого року;

-на 2025р. суттєво збільшили фінансування на підтримку ВПО як по Турботі, так і по Захисниках.

"Зважаючи на велику кількість ВПО в Київській області, ми організовуємо додаткове місце провадження діяльності ближче до наших мешканців - в Києві.

Вивільнення частини орендованих приміщень в Дніпрі дозволить зекономити понад 3,5 млн.грн.

Ще хороша новина - ми отримали техдозволи на виробництво дронів для Водоканалу і будемо посилено працювати для Сил оборони України.

Також спілкувались про вільні житлові приміщення, де можна зробити належні умови для життя, про приймаючі громади, про підтримку людей з громад, які окуповані з 2014р. та не мають бюджету.

]]>]]>

]]>]]>

Пані Олена Ніжельська наголосила, що таких наразі 11 громад з 37.

Почув всі побажання, усунення недоліків.

Всім дякую за активність, за підтримку та конструктивну критику. Працюємо далі", - зауважив Олексій Харченко.

 

 





Рейтинг: 
Голосов пока нет