Ви тут:

Можливості для переселенців: послуги служби занятості

29-11-2024
Категорія: 

]]>Служба зайнятості надає переселенцям різноманітні послуги, спрямовані на підтримку їхньої професійної та соціальної адаптації. Що саме пропонує Служба зайнятості переселенцям?]]>

     1. Пошук роботи. Служба зайнятості допомагає шукачам роботи: індивідуально підбирає вакансії, з урахуванням досвіду, освіти та побажань клієнтів. Не тільки з власної бази вакансій, але також і з відкритого ринку праці, з сайтів-партнерів. Щоб скористатися послугою, достатньо зареєструватися як безробітний через ]]>Дію]]> або на ]]>сайті Служби]]>.

     2. Професійне навчання. Якщо вам потрібно оновити навички або опанувати нову професію для вас організують ]]>професійне навчання]]>. Для офіційно зареєстрованих безробітних таке навчання безоплатне і здійснюється в центрах професійно-технічної освіти Служби зайнятості за 97 робітничими професіями та близько 400 освітніми програмами. Таких центрів вісім у різних регіонах країни: у Рівному, Дніпрі, Полтаві, Харкові, Одесі, Сумах, Івано-Франківську та у Львові. Після завершення курсу слухачі отримають сертифікат державного зразка. Вчитися новому можна як з власної ініціативи, так і на запрошення роботодавця.

     3. Навчання по ваучеру. Переселенці без статусу безробітного, які вже мають професійно-технічну чи вищу освіту, можуть отримати ]]>ваучер на навчання]]> на 30 тис. гривень. Ці гроші можна витратити на курси підвищення кваліфікації або для здобуття нової професії. Програма пропонує одну зі 155 професій та спеціальностей. Заявку на ваучер можна подати онлайн на ]]>сайті Служби зайнятості]]> або в найближчому центрі зайнятості.

     4. Грант на власну справу. Служба зайнятості підтримує підприємницьку ініціативу переселенців та пропонує ]]>гранти на створення або розширення власної справи]]>. Суми грантів становлять від 50 до 250 тис. гривень. Переселенці зі статусом учасника бойових дій або їх подружжя можуть претендувати на гранти від 250 тис. до 1 млн гривень. Заявки на участь у грантових програмах подаються через Дію разом із бізнес-планом.

 5. Компенсації роботодавцям за працевлаштування переселенців. Служба зайнятості також надає ]]>фінансову підтримку роботодавцям]]>, які винаймають внутрішньо переміщених громадян. Компенсація надається три місяці у розмірі щомісячної мінімальної заробітної плати, яка нині становить 8 тис. гривень. Якщо ж йдеться про працевлаштування переселенця з інвалідністю, то компенсація триватиме півроку.

     6. Єдине вікно послуг. Відвідайте сайт Державної служби зайнятості, де акумульована вся інформація про послуги недержавних і громадських організацій. Вони пропонують матеріальну, юридичну та психологічну допомогу, можуть відновити втрачені документи та розв'язати інші проблеми переселенців. Контакти організацій-партнерів можна знайти на сайті Служби в розділі ]]>“Єдине вікно послуг”]]>.

Звертайтесь до фахівців центру зайнятості за номерами гарячих ліній 098-875-48-95, 099-491-20-86 або пройдіть за посиланням для мешканців Луганщини: ]]>http://surl.li/invaz]]> для роботодавців та підприємців Луганщини: ]]>http://surl.li/ioarc]]>

Надаємо підтримку з питань зайнятості:

- телеграм-канал: ]]>https://t.me/Pidtrimka_DCZ11_luhansk]]>

- вайбер-канал: ]]>https://cutt.ly/jLaYiYr]]>

Актуальні вакансії у Telegram Робота зараз: ]]>https://t.me/worknowdcz]]>

Сервіс «Єдиний портал вакансій»: ]]>https://jobportal.dcz.gov.ua]]>

 

]]>https://lug.dcz.gov.ua/novyna/mozhlyvosti-dlya-pereselenciv-poslugy-sluz...]]>





Рейтинг: 
Голосов пока нет