Сьогодні у Дніпрі попрощалися з сєвєродончанином Денисом Городецьким

16-09-2024

16 вересня у Дніпрі прощалися з сєвєродончанином Денисом Городецьким, працівником Червоного хреста, який загинув днями на Донеччині.

Тоді окупант завдав удару по машинах гуманітарної місії Міжнародного комітету Червоного Хреста.

Денис та ще двоє працівників загинули. Вони мали роздавати гуманітарну допомогу, але російський снаряд убив людей і знищив вантажівку.

Сєвєродонецька громада втратила ще одного мешканця, дружина - свого чоловіка, а діти – батька.

В останню путь Дениса проводжали рідні та близькі, друзі та колеги, а також земляки: як сєвєродончани, так і мешканці Луганщини.

Сєвєродонецька міська військова адміністрація глибоко сумує та схиляє голови у скорботі, щирі співчуття рідним та близьким.

Вічна пам'ять і шана.