Нагадуємо, фермерським господарствам, які опинились в окупації, відстрочили повернення держкредитів

06-09-2024

Шановні керівники фермерських господарств, розташованих на території Сєвєродонецької міської територіальної громади Луганської області!

Повідомляємо вам про те, що відповідно до наказу Мінагрополітики від 17 серпня 2024 р. № 2103 «Про внесення змін до форм заявок для надання фінансової підтримки фермерським господарствам» викладено у новій редакції:

• форму Заявки для участі у конкурсі на отримання фінансової підтримки фермерського господарства для провадження виробничої діяльності та диверсифікації виробництва;
  • форму Заявки для участі у конкурсі на отримання фінансової підтримки сімейного фермерського господарства без набуття статусу юридичної особи для придбання землі сільськогосподарського призначення.

Нагадуємо також, що Вам надається можливість відстрочити до 31 грудня 2025 року повернення кредитів, отриманих через Укрдержфонд до 2022 року.

Управління економічного розвитку СМВА