Артем Лисогор перевів гуманітарні хаби Луганщини на надзвичайний режим роботи

26-08-2024

Очільник Луганщини Артем Лисогор провів оперативну нараду щодо переведення гуманітарних хабів у надзвичайний режим роботи.

«Ворог завдав один з найбільших комбінованих ударів по нашій інфраструктурі. Десятки ракет різних типів та близько сотні «шахедів». Наразі по усій країні триває ліквідація його наслідків. Руйнування є у більшості областей – від Харківщини до Волині. Багато міст без світла, тому треба негайно забезпечити людям доступ до джерел електроживлення та зв’язку!» - звернувся він до керівників територій.

Артем Лисогор доручив змінити графік роботи усіх гуманітарних хабів громад Луганської області (до відновлення сталого енергопостачання у регіонах вони працюватимуть з 8:00 до 21:00), підключити автономні джерела живлення та термінали «Starlink», а також, за можливості, організувати чергування медичних працівників.

Голова облдержадміністрації наголосив, що скористатись послугами гумхабів у ці дні можуть не тільки переселенці, а й мешканці приймаючих громад.

]]>https://www.facebook.com/odalug/posts/pfbid02qFAAGEc2NfGS1vfAw6pnnm72MTx...]]>