Олександр Стрюк: Державний Прапор України надихає всіх нас на боротьбу із загарбником та вселяє впевненість у нашій Перемозі!

23-08-2024

Дорогі українці! Шановні співгромадяни!

Щиро вітаю з Днем Державного Прапора України!

Сьогодні наш Прапор характерезує нашу національну єдність, честь, гідність, віру в майбутнє і незламну волю та для всього світу є символом нескореності перед загарбником.

З ним наші військові звільняють від ворога рідну землю та знищують рашистів, що вторглися в Україну. Його з гордістю і любов'ю підіймають та вивішують як у нашій країні, так і за кордоном, а особливо у визволених містах і селах.

Державний Прапор України надихає всіх нас на боротьбу із загарбником та вселяє впевненість у нашій Перемозі!

Переконаний, що незабаром настане час - і наші Захисники та Захисниці пройдуть під синьо-жовтими стягами вулицями Сєвєродонецька, Лисичанська, Рубіжного, Донецька, Луганська, Севастополя та усіх тимчасово окупованих населених пунктів.

Бажаю Перемоги, Миру та Процвітання всім нам!

Слава Україні!

Гароям слава!