СБУ повідомила про підозру колишньому головному митнику Луганщини, який зробив «кар’єру» в окупаційній адміністрації «лнр»

01-08-2024

]]>Служба безпеки України повідомила про підозру в колабораційній діяльності луганчанину Олегу Черноусову, який за часів Януковича очолював Луганську митницю.]]>

У 2015 році ескпосадовець звільнився із митних органів та публічно заявив про свій перехід на бік так званої «лнр».

Окупанти працевлаштували зрадника у створених ними незаконних владних структурах. Фігурант обіймав керівні посади в «адміністрації» ватажка «лнр» та у т.зв. «раді міністрів лнр».

Влітку 2023 р. окупанти провели реорганізацію нелегітимних органів влади на Луганщині та призначили його «заступником керівника адміністрації глави лнр».

Колаборант забезпечує представлення так зв. «лнр» у федеральних органах рф, надає вказівки керівникам місцевих «адміністрацій», організовує підготовку «указів» ватажка фейкової «лнр» тощо.

За ч. 5 ст. 111-1 Кримінального кодексу України йому загрожує до 10 років позбавлення волі та конфіскація майна.

Триває досудове розслідування, яке проводить ГУ СБУ в Донецькій та Луганській областях за процесуального керівництва Луганської обласної прокуратури.

Вживаються заходи з притягнення ворожого поплічника до кримінальної відповідальності.

Пресслужба СБУ в Луганській області