Сєвєродонецькі лікарі продовжують надавати спеціалізовану медичну допомогу на Дніпропетровщині

13-07-2024

Виїзний прийом пацієнтів проходив в амбулаторії комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медичної допомоги Іларіонівської селищної ради Синельниківського району Дніпропетровської області у селі Шахтарське.

Також виїзна мобільна бригада відвідала місто Вільногірськ. Прийом пацієнтів вівся на базі громадської організації «Ми маштабуємо добро».

Всі пацієнти отримали необхідну медичну допомогу від ендокринолога, кардіолога, офтальмолога, невропатолога, гінеколога, хірурга. Під час прийому були проведені лабораторні дослідження та електрокардіографія.

На наступному тижні заплановано виїзд до села Первомайське Синельниківського району Дніпропетровської області.

]]>КНП "Консультативно - діагностичний центр" Сєвєродонецької міської ради]]>

]]>https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=pfbid0F6Pg1GR37P36FxWA...]]>