Три срібні та бронзову медаль здобула сєвєродончанка Маргарита Ляпка на Чемпіонаті Європи з плавання в ластах серед юніорів

10-07-2024

Завершився Чемпіонат Європи з плавання в ластах серед юніорів, що проходив з 27 червня по 2 липня у Клайпеді у Литві. Збірна команда України здобула 23 нагороди (3 золоті, 12 срібних, 8 бронзових) та встановила 7 рекордів України.

У складі збірної виступала і спортсменка Сєвєродонецької ДЮСШ «Садко» - МСУ Ляпка Маргарита. На дистанції 100 метрів з підводного плавання вона виборола срібну медаль і виконала норматив МСУМК. Також другою Маргарита була на дистанції 200 метрів підводного плавання із новим рекордом України серед юніорів. В естафетному плаванні 4х100 та 4х50 метрів наша спортсменка здобула срібну та бронзову медалі.

Підготували спортсмена Айварас Салкаускас, Золотов Олександр та Полчанова Тетяна.

Вітаємо Маргариту, батьків та тренерський склад із відмінним результатом! Бажаємо надалі бути також на висоті, досягати поставленої мети.

Адміністрація ДЮСШ ВВС «Садко»

]]>https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=pfbid05aSa8onZw73dWmDY...]]>