На честь загиблого при обороні Сєвєродонецька Захисника України Миколи Войчишена на Брацлавщині відкрили Алею Слави

05-07-2024

]]>В селі Гриненки Брацлавської громади відкрили Алею Слави на честь загиблого військовослужбовця й односельчанина Миколи Войчишена, - повідомили у Тульчинській районній військовій адміністрації.]]>

На честь загиблого військовослужбовця відкрито Алею слави

Присутні хвилиною скорботного мовчання вшанували пам’ять всіх тих, хто віддав своє життя заради спасіння України, заради миру на нашій землі.

На честь загиблого військовослужбовця відкрито Алею слави

Настоятель Свято - Миколаївського храму смт. Брацлав протоієрей Микола провів освячення та молебень за полеглим.

Солдат Микола Войчишен був гранатометником третього мінометного відділення 2 мінометного взводу 4 мінометної роти 2 механізованого батальйону. 21 травня 2022 року в бою в місті Сєвєродонецьк Луганської області  під час виконання бойового завдання по виявленню та знищенню сил агресора отримав поранення після якого евакуйований до медичного госпіталю, де 22 травня 2022 року помер від отриманих травм.

Відповідно до Указу Президента України Героя-захисника нагородили медаллю “Захисника Вітчизни” (посмертно).

На честь загиблого військовослужбовця відкрито Алею слави

На завершення заходу присутні поклали квіти до стенду із загиблим та уклінно подякували за захист Батьківщини.

Будьмо гідними пам’яті полеглих і подвигів живих!

Вічна слава полеглим захисникам!

Слава Україні!

За інформацією: ]]>https://tulchin-rda.gov.ua/news/1720086481/]]>