Звернення Олександра Стрюка з нагоди 86-річчя від дня утворення Луганської області

03-06-2024

Шановні мешканці Луганщини!

Де б ми не були, які б ще не скоювали злочини російські загарбники - ми твердо впевнені - Луганщина завжди була, є і буде Україною!

Оскаженілому путіну та його нацистському режиму ніколи не подолати віру, надію та любов українців до рідної Батьківщини та її найсхіднішої частини - Луганщини.

Наша лють до країни вбивці, злочинця, терориста і загарбника та жага помсти зростає з кожним ворожим пострілом, ракетою, вбитими і скаліченими українцями, зруйнованим та знищеним мирним життям.

Завдяки нашим Захисникам і Захисницям Луганщина тримається - два роки рашисти не можуть відзвітувати своєму кремлівському фюреру, що область ними остаточно окупована.

І ми всі повинні прикласти максимум зусиль, щоб Луганська область та вся Україна були звільнені від загарбників. Тільки так - Перемога, мир, повернення та відродження.

З Днем народження, Луганщино!

Слава Україні!

Героям слава!