Відбулася нарада освітян Сєвєродонецької МТГ з питань протидії булінгу

06-03-2024

]]>05 березня 2024 року в Управлінні освіти Сєвєродонецької міської військової адміністрації відбулась онлайн-нарада педагогів-організаторів, заступників директорів з виховної роботи, класних керівників ЗЗСО, директорів закладів позашкільної освіти.]]>

До участі в заході долучилась начальниця відділу ювенальної превенції Управління превентивної діяльності ГУНП в Луганській області, підполковник поліції Олена Ткачова.

З метою забезпечення прав та інтересів усіх учасників освітнього процесу щодо протидії булінгу (цькуванню), кібербулінгу, попередження будь-яких проявів насильства,  були  обговорені наступні питання:

- «Булінг у дитячому середовищі: причини і наслідки, шляхи його подолання»;

- «Кібербулінг. Як навчити дітей безпеці в Інтернеті».

Під час онлайн-наради Олена Вікторівна також зосередила увагу педагогів на  проєкті «Служба освітньої безпеки», який реалізує Національна Поліція України спільно з Міністерством освіти і науки України.

Підбиваючи підсумки зустрічі, головний спеціаліст Управління освіти Сєвєродонцької МВА Наталія Гаввіна висловила слова вдячності  пані Олені, Управлінню превентивної діяльності ГУНП в Луганській області за  партнерські відносити, постійну взаємодію та підтримку освітян в питаннях профілактики правопорушень, протидії дитячій злочинності, запобігання булінгу (цькуванню), кібербулінгу, насильству, забезпечення прав та інтересів дітей.

Управління освіти Сєвєродонецької міської військової адміністрації

]]>https://sd.osv.org.ua/news/1709658822/]]>