Ще 38 мешканців Сєвєродонецької громади отримали одноразову матеріальну допомогу на понад 750 тис. грн

25-12-2023

Сєвєродонецька міська військова адміністрація виплатила з місцевого бюджету ще 720 тис. грн загальної суми грошової допомоги 36 особам з числа мобілізованих осіб або осіб, які добровільно пішли служити до лав ЗСУ у період запровадження воєнного стану в Україні.

Одноразову матеріальну допомогу на загальну суму 30 000 грн. отримали 2 родини осіб, які під час проходження військової служби у період запровадження воєнного стану в Україні загинули (померли внаслідок отриманих травм, поранень),

Також виплачено щоквартальну матеріальну допомогу 1 дитині загиблої (померлої) особи,  яка захищала незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, у розмірі 1000 грн на місяць на дитину, до досягнення 18 років, на загальну суму 3000 грн.

Для консультацій зі спеціалістами Управління соцзахисту населення Сєвєродонецької МВА звертатись за телефонами: https://sed-rada.gov.ua/upravlinnya-soczahistu-naselennya/telefoni-garya...

За даними Управління соціального захисту населення СМВА