Сєвєродонецька плавчиня Маргарита Ляпка здобула переможний Кубок та 5 золотих і 2 бронзові медалі на міжнародному чемпіонаті у Польщі

04-10-2023

З 30 вересня по 1 жовтня в місто Олецько (Польща) пройшов ЧЕМПІОНАТ ПІВНІЧНО-СХІДНОЇ ЄВРОПИ З ПЛАВАННЯ В ЛАСТАХ "ПІВНІЧНИЙ КУБОК".

Перевірити свої сили приїхали 147 спортсменів з 13 клубів.

Вихованка Сєвєродонецької ДЮСШ ВВС "Садко" Майстер спорту України Маргарита Ляпка, яка наразі виступає за литовський клуб Hobiverse (Вільнюс), здобула на цих змаганнях низку нагород!

Так, Маргарита здобула золоті медалі у п'яти особистих дистанціях 50м пірнання, 100м з аквалангом і 50, 100 і 200м плавання в ластах у категорії юніорів та дві бронзові медалі в естафетах 4×50 bf, 4×100 sf.

А за сумою балів отримала ще і переможний Кубок за І місце у категорії В.

Вітаємо Маргариту Ляпку з чудовими результатами на початку сезону. Бажаємо подальших успіхів та гарної підготовки до майбутніх стартів!

Крім того, вітаємо Сєвєродонецьку ДЮСШ ВВС "Садко" з талановитою вихованкою!