Одним з проєктів, що будуть представлені Сєвєродонецькою МВА на Національному павільйоні «УКРАЇНА ТА ЇЇ ГРОМАДИ» є будівництво нових каналізаційно-очисних споруд

29-09-2023

Одним з проєктів, що будуть представлені Сєвєродонецькою міською військовою адміністрацією на Національному павільйоні «УКРАЇНА ТА ЇЇ ГРОМАДИ» є будівництво нових каналізаційно-очисних споруд (КОС).

Будівництво нових КОС потужністю 8000 м³/добу для очищення стічних-каналізаційних вод дозволить вирішити питання водопостачання і водовідведення та усунути необхідність перекачувати стічні води для очищення на “Сєвєродонецьке об’єднання Азот”.

Очищені стічні води повинні відповідати вимогам, встановленим Українським агентством водних ресурсів та вимогам законодавства ЄС для скиду в р. Сіверський Донець.

Ознайомитись з проєктами Северодонецької міської військової адміністрації з відродження та відновлення інфраструктури територіальної громади можна за посиланням: ]]>rebuildukraine.in.ua/severodonetska-hromada2]]>

]]>ReBuild Ukraine]]>

]]>https://www.facebook.com/www.rebuildukraine.in.ua/posts/pfbid02XYiyUSKzY...]]>