Громадська Організація "ДАР: Допомога. Адаптація. Реабілітація" про здійснення мрій

25-09-2023

]]>Громадська Організація "ДАР: Допомога. Адаптація. Реабілітація"]]>  ]]>повідомляє]]>:

"Є такий вираз: «Треба бути обережними зі своїми МРІЯМИ – вони мають властивість ЗДІЙСНЮВАТИСЬ!»

Так… колись в мирному Сєвєродонецьку ми мріяли побудувати сучасне, доступне, ефективне та інтерактивне середовище для розвитку дітей з інвалідністю Сєвєродонецької територіальної громади…]]>#Громадський_бюджет]]>

І хоч зараз із-за війни наше рідне місто під окупацією, а ми стали вимушеними переселенцями і знаходимось в різних куточках світу, частка нашої Громадської Організації таки змогла здійснити свою мрію, але для більш потужної громади – Дніпровської і, мабуть, так повинно було статись…

Завдяки підтримки нашої ідеї - «Відродження доступної комплексної реабілітації» по Програмі розвитку ]]>United Nations Development Programme - UNDP]]> ООН в Україні у межах проєкту «Підтримка реабілітації людей з інвалідністю, спричиненою війною» за фінансуванням Уряду Республіки Корея та Уряду Німеччини, спільній реалізації з Сєвєродонецькою міською військовою адміністрацією зараз в Дніпрі на базі Сєвєродонецького хабу діє такий сучасний простір, який поєднує в собі сенсорне розвантаження та водночас розвиток і терапевтичну підтримку.

Унікальність його дії безперечна. Сенсорне середовище впливає на всі системи організму (нюхову, зорову, слухову, тактильну, вестибулярну, пропріоцептивну, інтероцептивну та ін.), забезпечуючи при цьому чудовий терапевтичний ефект, а ігрова дія на омріяній інтерактивній підлозі стимулює розвиток фізичної активності, розвиває велику і дрібну моторику, стабілізує та поліпшує психоемоційний стан, привчає дітей командній взаємодії, розвиває пам’ять і інше.

Така ігрова реабілітація допомагає досягти поставлених цілей та завдань".

]]>https://www.facebook.com/DARseverodonetsk/posts/pfbid02B9YJRnyHErvvop4rT...]]>