Про ситуацію на Луганщині станом на ранок 23.09.2023

23-09-2023

У Кремінній окупанти визначили будинки під знос, у Сватовому спустошують порожні домоволодіння, чотири населені пункти опинилися під ударами ворожої авіації.

«Противник не зменшує вогневий вплив уздовж усієї лінії зіткнення – щодня б’є з артилерії та авіації. Чергових ударів з неба зазнали Надія, Макіївка, Невське та Білогорівка. В деяких селах досі залишається цивільне населення. Найбільше – в Невському, де за учора пролунало 10 вибухів після обстрілів з різних видів озброєння», – повідомив начальник Луганської обласної військової адміністрації Артем Лисогор.

У Кремінній загарбники визначили будинки, які планують зносити. Поки що це три багатоповерхівки, які ті не збираються відновлювати.

Нагадаємо, нещодавно до Сєвєродонецька доставили техніку для демонтажних робіт.

У Сватовому люди намагаються жити, не відходячи далеко від дому, тому що вулиці заповнені російською військовою технікою.

Кількість місцевого населення меншає. Як тільки хтось виїжджає, порожній будинок розкрадають гастролери. Виносять все, що може знадобитися.

]]>https://www.facebook.com/odalug/posts/pfbid0v9F6Z2ZyYKjCE39WvVjvh6GvwKJ8...]]>