Долучайтеся до участі у третьому Всеукраїнському конкурсі творчих проєктів «Код Нації»

15-07-2023

Всеукраїнський конкурс творчих проєктів проводиться молодіжною громадською організацією «Молоде Покоління» та благодійним фондом «Відсоток Небайдужих» у рамках Національного Фестивалю «Код Нації».

Прийом заявок на цьогорічний «Код Нації», присвячений 32-й річниці Незалежності України, вже розпочався.

Мета Конкурсу – підтримка та сприяння розширенню діяльності представників культурної сфери, зокрема освітян, молоді та інших членів нашого суспільства. А також, створення художніх, декоративно-ужиткових, вокальних, хореографічних, сценічних та інших творчих проєктів, відповідно до тематики Конкурсу, що спрямовані на підвищення та розвинення серед українського народу культурних, освітніх, духовних та патріотичних цінностей у сучасному українському суспільстві, популяризація україномовного контенту, української культури та народних звичаїв, зокрема пошуку сучасного “Коду Нації” крізь призму автентичної культури, історії та традицій, підтримка Збройних сил України благодійними внесками учасників.

Важливою ціллю Конкурсу є збір коштів та подальша підтримка ЗСУ. Усі благодійні внески, сплачені конкурсантами за участь, спрямовуються на рахунок благодійного фонду «Відсоток Небайдужих», який у подальшому забезпечить потреби сил протидії ворогові.

Ціль конкурсу – збір коштів з подальшою підтримкою Збройних сил України. Всі благодійні внески, що вноситимуть конкурсанти, спрямовані на рахунок благодійного фонду “Відсоток Небайдужих”, який у подальшому забезпечуватиме потреби сил протидії ворогові, про що буде розміщено звіт на офіційних сторінках Фестивалю в соціальних мережах.

Конкурс відбуватиметься з 10 липня по 30 вересня 2023 року та має такі етапи:

- Подача заявок конкурсантами 10 липня – 30 липня за такими номінаціями.

• «Еко Україна»;
  • «Жартівлива Україна»;
  • «Код Нації. Гімн фестивалю»;
  • «Майстерна Україна»;
  • «Мелодійна Україна»;
  • «Музична Україна»;
  • «Співоча Україна»;
  • «Писемна Україна»;
  • «Солов’їна Україна»;
  • «Мальовнича Україна»;
  • «Digital-Арт Україна»;
  • «Живописна Україна»;
  • «Фотографічна Україна»;
  • «Хореографічна Україна»;
  • «Народна хореографія».

- Оцінювання заявок конкурсною комісією 10 липня – 6 серпня.

- Оголошення переможців до 23 серпня.

- Надсилання подарунків переможцям 23 серпня – 30 вересня.

Детальніше ознайомитись з умовами проведення та Положенням можна на сайті Конкурсу за посиланням: ]]>https://kod-natsii.com/]]>

Форма подання заявки: ]]>https://url.molodp.org/contest/]]>.

Долучайтеся, підтримуйте, вигравайте та наближайте Перемогу!