Генштаб ЗСУ: Російські загарбники планують провести повну евакуацію цивільного населення з Кремінної, Сєвєродонецька та Рубіжного вглиб тимчасово окупованих територій

14-11-2022

За оперативною інформацією ]]>Генерального штабу ЗСУ]]> станом на 18.00 14.11.2022 щодо російського вторгнення, протягом поточної доби окупанти завдали 2 ракетних та 16 авіаційних ударів, здійснили 15 обстрілів з реактивних систем залпового вогню.

Через складну гуманітарну ситуацію, що склалася у Луганській області, російські загарбники планують провести повну евакуацію цивільного населення з населених пунктів Кремінна, Сєвєродонецьк та Рубіжне вглиб тимчасово окупованих територій.

На Луганщині ворог здійснював обстріли населених пунктів Макіївка, Невське і Стельмахівка.

Авіація Сил оборони України протягом доби завдала 17 ударів по районах зосередження особового складу, озброєння та військової техніки противника. В свою чергу, воїни ракетних військ і артилерії уразили 2 пункти управління, а також 7 районів зосередження живої сили та ОВТ окупантів.

Підтримуємо Збройні Сили! Разом переможемо! Слава Україні!

Джерело: ]]>Генеральний штаб ЗСУ]]> - ]]>https://www.facebook.com/GeneralStaff.ua/posts/pfbid02d9Z7xA3UMqSykA8kuA...]]>