КП «СКС» проводить прибирання від технічної піщаної суміші автошляхів Сєвєродонецька

21-02-2022

21 лютого комунальним підприємством «Сєвєродонецьккомунсервис» після зимової експлуатації розпочато прибирання технічної піщаної суміші на автошляху та прибордюрній частині по вул. Новікова за допомогою 2-х навантажувачів, автогрейдера, самоскида «МАЗ-5551», трактора з причепом та двох дорожніх робітників.

З 22 по 25 лютого включно заплановано виконати очищення автошляхів проспектів Центральний та Гвардійський.

Роботи будуть проводитися за допомогою автогрейдера, 3-х од. навантажувачів, 2 од. тракторів з причепами, самоскида «МАЗ-5551» та причепом сміттєзбирального спецзасобу «Скандинавія» з самоскидом «Камаз-65115», які використовуються для завершальних робіт з прибирання піску.

В подальшому КП «СКС» продовжуватиме роботи по видаленню піску на усіх автошляхах міста для забезпечення сталого руху і уникнення їх звуження та забруднення узбіч і прилеглих територій технічними піщаними сумішами.

КП «Сєвєродонецьккомунсервис»