Повідомлення про погодження меж земельної ділянки

25-01-2022

Повідомлення

про погодження меж земельної ділянки, за адресою: Луганська область, Сєвєродонецький район, м. Сєвєродонецьк, пр. Космонавтів, 9А  КП СТКЕ, для оформлення земельної ділянки у власність.

Для погодження суміжних меж запрошуються землевласники та землекористувачі земельних ділянок, за адресою: Луганська область, Сєвєродонецький район, м. Сєвєродонецьк, пр. Космонавтів, 9А КП СТКЕ, а саме Аністратенко О.В., Аністратенко В. О., Третьяк Л.Д., Король М.С., Щебець В.О., Стрижак С.А., Мішін С.С., Комісов І.С., Демченко О.В., Каліуша О.І.,  Ковтун О.М., Сєбєлєв А.А. Хохлов В.В., Дейнеко М.М., Павловський В.О., Пляченко Ю.Г., Старікова Т.М., Носуля Л.В.

Погодження меж буде здійснюватися  з 28.01.2022 по 11.02.22    понеділок — четвер: з 08-00 до 17-00, п’ятниця: з 08-00 до 15-45, за адресою: Луганська область, Сєвєродонецький район, м. Сєвєродонецьк,   пр. Космонавтів, 9А ІІ поверх, виробничо-технічний відділ, контактний  телефон (06452)  5 28 30.

Адміністрація КП «Сєвєродонецьктеплокомуненерго»