Сєвєродонецьк спортивний (дайджест 13.12.2021)

13-12-2021

6-8 грудня на комплексно-спортивній базі Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського та на навчально-спортивній базі літніх видів спорту Міністерства оборони України пройшов чемпіонат України серед юнаків та дівчат до 17/19 років у приміщенні з Сучасного П'ятиборства.

Серед учасників змагань Луганську область представили вихованці КДЮСШ4 під керівництвом Дрожжина В.Ю. та Кашути Д.Г.: Лугова Евеліна, Тертична Марія, Колеснік Вікторія, Шепель Гордій, Шепель Єгор, Курдін Роман, Сергієнко Богдан. А також Боцман Марія ДЮСШ1(м.Рубіжне) під керівництвом Федорова Ю.О. та  Віткалової К.В.

Бронзу посіли дівчата, у команді, вікова категорія - до 19 років.

*   *   *

8-10 грудня 2021 року в спортивному залі Комплексної дитячо-юнацької спортивної школи 3 міста Сєвєродонецьк відбувся Турнір з міні-футболу серед команд юнаків 2011-2012 років народження, присвячений пам’яті Заслуженого тренера України Олександра Дмитровича Шакуна.

Участь у змаганнях взяло 12 команд, серед них і дві команди Комплексної дитячо-юнацької спортивної школи 2 міста Сєвєродонецьк.

Результати ігор в групі команди КДЮСШ 2 (1) такі:

КДЮСШ 2 (1) (м. Сєвєродонецьк) – КДЮСШ 4 (1) (м. Сєвєродонецьк) 4:0

КДЮСШ 2 (1) (м. Сєвєродонецьк) – Локомотив (м. Попасна) 1:0.

У півфіналі команда КДЮСШ 2 (1) зустрілася з представниками Новопсковщини – командою ДЮСШ. Матч завершився з рахунком 9:2 на користь команди КДЮСШ 2 (1).

У фіналі спортсмени КДЮСШ 2 (1) обіграли команду ДЮСШ з Рубіжного з рахунком 6:1 та вибороли перше місце турніру.

Кращий гравець команди КДЮСШ 2  (1) Максим Гусак.

Результати ігор в групі команди КДЮСШ 2 (2) такі:

КДЮСШ 2 (2) (м. Сєвєродонецьк) – ДЮСШ (м. Рубіжне) 1:6

КДЮСШ 2 (2) (м. Сєвєродонецьк) – Прорив (м. Сєвєродонецьк) 5:0.

У півфіналі команда КДЮСШ 2 (2) зустрілася з представниками команди КДЮСШ 4 (2). Рахунок матчу 0:1 на користь команди КДЮСШ 4 (2).

У матчі за третє місце спортсмени КДЮСШ 2 (2) обіграли команду Біловодської ДЮСШ з рахунком 4:0. Отже, команда КДЮСШ 2 (2) посіла третє місце у турнірі.

Кращий гравець команди КДЮСШ 2 (2) Руслан Жувакін.

Кращим захисником турніру визнано Владислава Провоторова, а кращим нападником – Сергія Валушенка.

Підготував спортсменів Всеволод Семенов.

*   *   *

9 грудня в КДЮСШ4 (відділення шахів) профком студентів СНУ ім. В. Даля провів турнір

1-ше місце - Лєбєдь Максим;

2-ге місце - Буденчук Олександр;

3-тє місце - Лазарєва Ольга.

*   *   *

9-10 грудня 2021 року на базі Комплексної дитячо-юнацької спортивної школи 2 міста Сєвєродонецьк пройшов відкритий чемпіонат міста Сєвєродонецьк з гімнастики спортивної. В змаганнях прийняли участь команди з м. Сєвєродонецька, м. Лисичанська, м. Рубіжного,  м. Бахмута, м. Попасної, м. Слов’янська.

Вихованці КДЮСШ 2 в особистих заліках завоювали 8 золотих, 7 срібних та 5 бронзових медалей.

Так, ЮНАКИ вибороли такі медалі за програмами:

ІІІ спортивного розряду (юнаки 2010-2011 р.н.)

Олександр Кореневич – І місце,

Степан Лєсков – ІІ місце;

ІІ юнацького розряду (юнаки 2014 р.н.)

Платон Соколенко – І місце,

Кирило Лебедин – ІІ місце,

Савелій Красношликов – ІІІ місце;

ІІІ юнацького розряду (юнаки 2012-2013 р.н.)

Максим Зубко – І місце,

Тимур Невеселий – ІІ місце.

ДІВЧАТА за програмами:

І спортивного розряду (дівчата 2009 р.н.)

Кіра Меркуленко – І місце

Ксенія Шарпар –  ІІ місце;

І спортивного розряду (дівчата 2010 р.н.)

Владислава Шевченко – І місце,

Анна Гаркушина – ІІ місце,

Вікторія Капітанова – ІІІ місце;

ІІ спортивного розряду (дівчата 2011 р.н.)

Діана Уварова – І  місце,

Кіра Бершинська – ІІ місце;

ІІІ спортивного розряду (дівчата 2012 р.н.)

Меланья Лисиця – ІІІ місце;

ІІІ спортивного розряду (дівчата 2013 р.н.)

Єва Діуліна – І місце,

Олександра Коротченко – ІІІ місце;

ІІ юнацького розряду (дівчата 2014 р.н.)

Вероніка Парамонова – ІІ місце,

Злата Клюєва – ІІІ місце;

ІІІ юнацького розряду (дівчата 2016р.н.)

Кіра Кулачко – І місце.

Переможці і призери були нагороджені грамотами та  медалями.

Спортсменів підготували тренери-викладачі з гімнастики спортивної Катерина Данильченко, Геннадій Шатохін та Любов Дорофеєва.

Відео телеканалу "СТВ"  - ]]>"20 медалей завоювали сєвєродончани на змаганнях з гімнастики"]]>]]>https://www.youtube.com/watch?v=fTlAC835McE]]>

*   *   *

10 грудня в місті Сєвєродонецьк закінчився чемпіонат Луганської області.

Змагання проходили в вікових категоріях до 9 років (червоний м’яч), до 10, 12, 14 та до 18 років .

В віковій категорії до 9 років місця розподілились наступним чином: серед хлопців

2 місце посів Погребняк Михайло, 3 місце - Туінов Макар ;

серед дівчат до 9 років 2 місце - Полякова Віолетта, 3 місце - Перевертайло Анастасія

*   *   *

10 грудня відбувся Кубок Луганської області  з волейболу серед жіночих команд (2009р.н. і молодше).

Переможцями стали:

1 місце - Старобільск;

2 місце - Станиця-Луганська;

3 місце - КДЮСШ4 (м.Сєвєродонецьк).

*   *   *

10-12 грудня в місті Харків пройшов всеукраїнський турнір з дзюдо присвячений пам’яті ЗТУ Березівка В. А. серед юнаків та дівчат 2008 - 09 р.н., 2010 - 11 р.н. і молодше .

Вихованець КДЮСШ 1 Шевченко Нікіта представляв Сєвєродонецьк на цьому турнірі та виборов 3 місце в ваговій категорії 46 кг.

Тренер юного спортсмена Олександр. Тарельник.

*   *   *

11 грудня в місті Дніпро проведено Кубок України з карате WKC.