Пройшло 27-ме засідання виконкому

10-08-2016

9 серпня пройшло 27-ме засідання виконавчого комітету Сєвєродонецької міської ради VII скликання. Порядок денний містив 7 питань.

Дозволено проведення Конгресу Свідків Єгови у приміщенні Льодового Палацу спорту. Встановлені умови матеріального забезпечення керівника комунального підприємства "Комбінат шкільного харчування" Сєвєродонецької міської ради. Також двом особам наданий будівельний паспорт на реконструкцію забудови присадибної ділянки.

Схвалений склад оргкомітету, кошторис та план міських заходів щодо відзначення 25-ої річниці Незалежності України.

Прийнято рішення ввести карантинні обмеження щодо захворювання тварин на сказ терміном на 2 місяці у вогнищі сказу, яке знаходиться на території вулиці Б.Ліщини, 6, та у загрозливій зоні: від перехрестя вулиці Б.Ліщини та вулиці Сметаніна до перехрестя з вулицею Механізаторів та прилеглому мікрорайоні, який обмежений вулицями Б.Ліщини, Партизанською, Сметаніна та бульваром Дружби Народів.

Відділ внутрішньої політики та зв'язків з громадськістю Сєвєродонецької міської ради