Пройшло 23-тє засідання виконкому

12-07-2016

12 липня пройшло 23-тє засідання виконавчого комітету Сєвєродонецької міської ради VII скликання. На порядок денний винесено 13 питань.

Першими трьома члени виконкому розглянули проекти рішення Про роботу Координаційної ради з питань розвитку підприємництва у м.Сєвєродонецьку за 1 півріччя 2016-го року, Програму підвищення рівня безпеки дорожнього руху м.Сєвєродонецька на поточний рік, проект міської цільової Програми розвитку міського електротранспорту на цей рік.

Розглянули та прийняли члени виконавчого комітету й два питання щодо врегулювання ОСББ "СОСНОВИЙ БІР, М.СЄВЄРОДОНЕЦЬК" та "СЄВЄРОДОНЕЦЬКИЙ ПРЕСТИЖ, 11" із житлово-комунальними підприємствами. Зокрема, цими проектами рішення передбачена передача вищезазначеним ОСББ з 01.08.2016 р. функції з управління багатоквартирними будинками, із забезпечення потреб співвласників в отриманні житлово-комунальних послуг, з належного утримання житлових будинків та прибудинкових територій, в т.ч. видачі довідок про склад сім’ї та з місця проживання.

Прийняли присутні до відома інформацію про стан роботи щодо соціального захиcту дітей, а також виконання опікунами своїх обов′язків у відношенні підопічних дітей та схвалили встановлення режиму роботи складу продовольчих товарів одного з підприємців міста.

Наостанок розглянули члени виконкому низку питань в сфері опіки над неповнолітніми.

Відділ внутрішньої політики та зв'язків з громадськістю Сєвєродонецької міської ради