Запрошуємо до участі у навчанні за напрямом «Сучасна українська та світова екологія: тенденції, наслідки, нові загрози. Основи комунікації, еко-активізм та безпечне споживання»

14-07-2021

Інформуємо про наявність можливості взяти участь у курсі навчання, що ініційовано Програмою розвитку ООН, для активних жителів місцевих громад за напрямом «Сучасна українська та світова екологія: тенденції, наслідки, нові загрози. Основи комунікації, еко-активізм та безпечне споживання».

Даний курс розраховано на місцевих жителів громад Луганської та Донецької областей без досвіду роботи з проєктами або ініціативами в громадах.

Учасники курсу проходять підготовку із основ комунікації, впровадження екологічних ініціатив, основ медіа-грамотності та навчаються самостійно вести проєкти та ініціативи на місцевому рівні.

Під час навчання учасники також ознайомляться з сучасними тенденціями у галузі охорони довкілля,  вивчать напрями переходу до сталого розвитку суспільства, навчаться оцінювати та визначати потенційні наслідки і нові екологічні загрози.  Наприкінці курсу учасники отримають сертифікат зразка ООН, підтверджуючий підготовку за даним напрямом.

Курс проводиться у форматі Zoom підключення з понеділка по п’ятницю  з 18:00 до 20:00.

Дата початку курсу – 01.07.

Дата закінчення курсу  – 26.08.

Форма для реєстрації - ]]>https://docs.google.com/forms/d/1C4_O37xkxn8J6aNjN2L-n8c25-Bvrw2EHYLqbl1la1c/edit]]>