УПФУ інформує про оформлення електронного пенсійного посвідчення

18-03-2019

Шановні пенсіонери, місцеві мешканці м.Сєвєродонецька,

у яких відкриті рахунки в установах публічного акціонерного товариства «Державний ощадний банк України»,

з серпня 2018року в управлінні Пенсійного фонду України в м.Сєвєродонецьку Луганської області розпочато оформлення електронного пенсійного посвідчення.

Електронне пенсійне посвідчення (далі – ЕПП) дозволяє не тільки отримувати пенсію, здійснювати оплату комунальних та інших послуг on-line, а ще надає можливість користуватися всіма державними електронними сервісами.

ЕПП поєднує в собі функції пенсійного посвідчення та банківської картки, містить електронну інформацію про власника та його електронний підпис.

За інформацією пропонуємо звертатися до відділу обслуговування громадян управління Пенсійного фонду України в м.Сєвєродонецьку за адресою: вул.Шевченка, 9. При собі мати паспорт, довідку про присвоєння ідентифікаційного коду, фото 3х2,5. Телефон для довідок 4-43-43.

Адміністрація УПФУ в м.Сєвєродонецьку