Стоп насилля

01-06-2018

До Сєвєродонецького відділу поліції з початку поточного року надійшло 280 звернень відносно домашнього насильства, за аналогічний період 2017 року надійшло 235 звернень.

З 12 червня 2017 року на базі Сєвєродонецького відділу поліції стартував пілотний проект «Поліна» щодо впровадження новітніх форм та методів роботи з реагування на факти вчинення насильства у сім’ї. До проекту задіяно працівників поліції, штатних психологів та всі соціальні служби міста.

Так упродовж роботи пілотного проекту до Сєвєродонецького ВП ГУНП надійшло 467 звернень ( з них 5 звернень було надано дітьми), на профілактичний облік поставлено 222 особи, які вчинили насилля у родині, у відношенні 127 осіб складено адміністративні протоколи за ст. 173-2 «Вчинення насильства у сім’ї, або невиконання захисного припису», винесено 6 захисних приписів про неприпустимості скоєння насилля у сім’ї.

Пілотний проект «Поліна» забезпечив надання миттєвої та кваліфікованої допомоги жертвам насильства. Безумовну співпрацю лікарів, працівників соціальних служб та правоохоронців було спрямовано на виявлення та надання допомоги щодо протидії домашньому насильству.

Поліція звертається до всіх мешканців міста та закликає не бути байдужими до того, що відбувається за стінами квартир, на вулицях та в учбових закладах. Якщо ви стали свідком надзвичайної події – проявів фізичного, психологічного, економічного або сексуального насильства – повідомте про це поліцію за телефоном 102. Можливо, саме завдяки вашої небайдужості зупиняться знущання над жертвою насильства у сім’ї.    

Сєвєродонецький відділ поліції