Друге засідання комісії з питань найменування (перейменування) вулиць та інших об’єктів топоніміки, розташованих на території Сєвєродонецької МТГ, які містять російське походження

24-11-2023

23 листопада відбулось друге засідання комісії з питань найменування (перейменування) вулиць та інших об’єктів топоніміки, розташованих на території Сєвєродонецької міської територіальної громади, які містять російське походження (далі - Комісія).

Вона створена на підставі розпорядження начальника Сєвєродонецької міської військової адміністрації від 16.10.2023 № 654ВА з метою розгляду питань щодо найменування та перейменування вулиць та інших об’єктів топоніміки на території громади, формування пропозицій, які виносяться до обговорення з жителями громади, опрацювання пропозицій мешканців, а також підготовки відповідних пропозицій для внесення їх на розгляд начальника Сєвєродонецької міської військової адміністрації.

До роботи Комісії долучився начальник Сєвєродонецької міської військової адміністрації Олександр Стрюк.

На засіданні ВИРІШЕНО:

• громадське обговорення провести шляхом опитування мешканців громади за допомогою Гугл-форми, яку оприлюднити на офіційному веб сайті Сєвєродонецької МВА та у соціальних мережах, та шляхом подання письмових провозицій на електронну пошту Сєвєродонецької міської військової адміністрації.
  • затвердити запропоновані Опитувальні листи щодо перейменування міста Сєвєродонецьк та його вулиць, а також вулиць населених пунктів Сєвєродонецької  територіальної громади
  • вулиці, назви яких приводяться до норм українського правопису, не виносити на громадське обговорення (таблицю наведено нижче).
  • затвердити проєкт Оголошення про проведення громадського обговорення питань найменування (перейменування) вулиць та інших об’єктів топоніміки на території Сєвєродонецької  міської територіальної громади, які містять російське походження.