Сєвєродонецька дитяча музична школа №2

15-06-2016

93400, м. Сєвєродонецьк, вул. Гагаріна, 90а, тел.: 3-51-09, 3-43-31

Сєвєродонецька дитяча музична школа №2 була заснована у 1966 році як вечірня музична школа, в стінах якої почали свій перший навчальний рік 87 учнів і 10 викладачів. Очолював колектив В.С.Асєєв. На теперішній час – заслужений працівник культури. Серед тих, у кого початок трудової діяльності відноситься до часу народження і становлення школи є Ромас О.Г., яка виховала близько 40 музикантів. Олена Григорівна відстоює інтереси колег, очолюючи профком школи. Одним із старіших наших педагогів є Малафій М.Ф., чия успішна робота принесла безліч перемог на обласних, всеукраїнських і міжнародних конкурсах  виконавської майстерності.
Організатором і керівником народного і духового оркестрів протягом багатьох років є Терентюк В.О., чия робота отримала високу оцінку колег (щорічні призові місця на обласних конкурсах колективів) і заслужену любов слухачів. Чудово зарекомендували себе симфонічний оркестр, хор молодших і старших класів, хор хлопчиків, інструментальні і вокальні ансамблі.
Творче життя викладачів і учнів школи насичене і різноманітне. Це огляди, фестивалі, конкурси. Серед неодноразових переможців міжнародних, всеукраїнських конкурсів і фестивалів – учні класів Головіна Ю.М., Лютенко Т.І., Голубєвої К.М., Батурової Н.С., Малафія М.Ф., Зубішиної М.А., Дружиніної Г.І. Географія їх проведення дуже широка: Маріуполь, Харків, Кіровоград, Рівно, Сімферополь, Феодосія, Львів, Луганськ, Київ.
Останні роки педагогічний колектив і учні школи виявляють дуже високі результати своєї роботи. За підсумками виступів на міжнародних, всеукраїнських і обласних конкурсах школа лідирує в Луганській області.
Талановиті, творчо мислячі робітники створили ім’я і авторитет школи, що міцно утримує позиції однієї з найкращих в області.
Немало серед викладачів школи колишніх її випускників, тих, хто отримав професійну освіту, повернувся до рідних стін уже в новій якості. Серед них і Геннадій Григорович Метьолкін, чия трудова діяльність почалася в 1975 році в СДМШ №1, з 1992 року він завуч, а через два роки – директор СДМШ №2. За роки педагогічної роботи Г.Г. Метьолкін виховав десятки музикантів, більшість з них продовжили подальшу освіту в музучилищі і консерваторії. Серед них Бєлогуров О. – лауреат двох міжнародних конкурсів у Москві і Парижі, Скрипниченко В. – лауреат чотирьох міжнародних конкурсів в Італії і „Кубка Кривбасу”, Сінюков А. – лауреат міжнародного і всеукраїнських конкурсів, Богдан Л. – лауреат всеукраїнських конкурсів.