Міжшкільний навчально-виробничий комбінат відділу освіти

18-12-2017

• ЮРИДИЧНА АДРЕСА: 93400, Луганська область, місто Сєвєродонецьк, проспект Гвардійський, будинок 22-б, телефон (06452) 5-48-81, 2-76-31, 0661684371
  • ЕЛЕКТРОННА ПОШТАsevmupkatukr [dot] net
  • САЙТ: ]]>http://smnvk.at.ua]]>
  • АДМІНІСТРАЦІЯ:

Директор - Цимбалюк Галина Петрівна,

Заступники директора:

- з навчально-виховної роботи - Юрко Олександр Володимирович,

- з навчально-виробничої роботи - Мохонько Володимир Борисович,

- з господарської роботи - Чучман Олена Миколаївна

• КАДРОВИЙ СКЛАД

3 учителів, 5 майстрів виробничого навчання, 1 завідувач навчально-виробничою майстернею, 1 методист профорієнтації. Вищу освіту мають 11 педпрацівників.

• МАТЕРІАЛЬНА БАЗА

15 навчальних кабінетів на 25-30 учнів кожен. Для проведення виробничого навчання обладнано 2 навчально-виробничі майстерні на 15 робочих місць кожна, 2 лабораторії, автодром водіїв автотранспортних засобів категорій "В" та "С1".

• ВІДОМОСТІ ПРО МНВК

Сєвєродонецький міжшкільний навчально-виробничий комбінат було створено 1 вересня 1975 року рішенням виконкому Сєвєродонецької міської Ради депутатів трудящих за № 260 від 04.07.1975р. відповідно до Постанови Ради Міністрів СРСР від 23.08.1974р. № 662.

Cєвєродонецький міжшкільний навчально-виробничий комбінат (надалі - МНВК) – навчально-виховний комплекс, створений для забезпечення потреб старшокласників загальноосвітніх навчальних закладів у профорієнтаційній, допрофесійній та професійній підготовці.

Мета МНВК – створення умов для творчого та інтелектуального розвитку учнів, сприяння формуванню гармонійно розвинутої особистості, задоволення потреб учнів, незайнятої молоді та мешканців міста у профорієнтаційній, допрофільній, трудовій, допрофесійній, професійній та позашкільній освіті у навчальний та вільний від навчання час.

Предмет діяльності Комбінату:

• надання освітніх послуг з профорієнтаційної, допрофільної, трудової, допрофесійної, професійної, шкільної та позашкільної освіти для учнів шкіл, жителів міста та регіону відповідно до їх інтересів, здібностей та наявних умов на платній або безоплатній основі;
  • надання учням шкіл міста можливості навчання за курсами інформатики, інформаційних технологій, технологій, та трудового навчання, як в обсязі часу, який встановлено відповідними навчальними планами, так і, додатково, понад такий обсяг.

Структурні підрозділи Комбінату:

• Центр комп’ютерних технологій і інформатики
  • Центр профільної та професіональної орієнтації

Міжшкільний комбінат надає послуги з професійної підготовки у відповідності до ліцензії Міністерства освіти і науки за такими напрямками:

• Водій автомобіля категорії "С1";
  • Водій автомобіля категорії "В";
  • Оператор комп’ютерного набору;
  • Конторський службовець (бухгалтерія);
  • Секретар-друкарка;
  • Токар;
  • Швачка.
  • НАШІ ДОСЯГНЕННЯ:

Традиційно учні Сєвєродонецького МНВК беруть участь у міських, обласних та Всеукраїнських олімпіадах, конкурсах «Кращий за професією» та інших заходах.

2010 рік - Білашевська Анастасія посіла І місце в ІІ етапі міської олімпіади з інформатики.

2013 рік - Воронова Альона посіла І місце в регіональному конкурсі «Кращий за професією» як кращий «Оператор комп’ютерного набору», Ліпко Юлія посіла І місце в регіональному конкурсі «Кращий за професією» як кращий «Секретар».

2015 рік - Хохлова Єлизавета посіла І місце в ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з ІКТ. Корольова Лоліта посіла І місце в ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з ІКТ. Солодухіна Вікторія посіла І місце в ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з ІКТ.

2016 рік – зайняте перше місце в грі IT Брейн-ринг Spalah учнів групи інформатики.

Викладачі МНВК беруть участь у конкурсах "Учитель року". Мірошниченка Павла Олександровича нагороджено дипломом за участь у Всеукраїнському конкурсі "Учитель року - 2002" за зайняте ІІІ місце. На базі Сєвєродонецького МНВК проводяться обласні науково-практичні семінари директорів міжшкільних навчально-виробничих комбінатів.

За більш ніж 40 років роботи МНВК створена і збережена матеріально-технічна база, накопичений досвід профорієнтаційної роботи і більше ніж 30 тисячам випускників шкіл міста наш колектив допоміг у самовизначенні життєвого шляху.