Заява про екологічні наслідки планованої діяльності (житловий будинок №1)

24-01-2022

Міжнародна організація з міграції проводить будівництво житлового будинку №1 у складі проекту будівництва багатоповерхового житлового комплексу в межах мікрорайону 80 міста Сєвєродонецьк Луганської області.

Ділянка проектування має площу 0,6912 га та знаходиться на перехресті вулиць Вілєсова та Гагаріна, мікрорайон №80, м. Сєвєродонецьк, Луганська обл. Кадастровий номер земельної ділянки 4412900000:06:033:0116.

Проектом передбачено будівництво трисекційного багатоквартирного житлового будинку, поверховістю 8-9 поверхів, комплексний благоустрій прилеглої території довкола будинку з влаштуванням майданчиків для обслуговування населення.

Загальна кількість квартир становить 108 шт.

В силу своїх характеристик об’єкт проектування не потребує проведенню оцінки впливу на довкілля відповідно до положень ч. 2 та 3 ст. 3 Закону України «Про оцінку впливу на довкілля».

Для зберігання легкових автомобілів проектом передбачається облаштування відкритих автостоянок загальною місткістю 108 машиномісць.

На атмосферне повітря будуть впливати викиди забруднюючих речовин при роботі двигунів внутрішнього згорання легкових автомобілів.

Інженерне забезпечення відбуватиметься за рахунок наявних інженерних мереж.

Підключення до інженерних мереж виконується на підставі ТУ міських інженерних служб.

Проведені розрахунки показали, що вплив на навколишнє середовище від діяльності об’єкта буде незначним і прийнятним для здоров’я населення.

Ряд проектних комплексних заходів, що впроваджуються на даному об’єкті забезпечують відсутність впливу на навколишнє середовище при виникненні аварійних ситуацій.

Зі зверненнями та пропозиціями звертатися протягом 30 днів до представництва МОМ в Україні за адресою: lgoncharenkoatiom [dot] int,  або за телефоном +380 99 533 8915, та до комунального підприємства "Сєвєродонецьке агентство інвестицій та розвитку" за адресою: sever [dot] info2021atgmail [dot] com або за телефоном +380 50 670 12 74.