Тендер на надання послуг технічного нагляду за будівництвом багатоповерхових житлових будинків у м. Сєвєродонецьк

09-06-2021

Міжнародна організація з міграції (МОМ), Представництво в Україні оголошує тендер на надання послуг технічного нагляду за будівництвом багатоповерхових житлових будинків у м. Сєвєродонецьк та м. Краматорськ в рамках проекту міжнародної технічної допомоги, що реалізується МОМ за підтримки міжнародного Донору.

Процедура тендеру буде відбуватися за правилами Міжнародної організації з міграції.

Надання послуг, що є предметом цього тендеру, виконуватиметься в рамках офіційно зареєстрованого проекту міжнародної технічної допомоги, що відповідно до діючого законодавства є підставою звільнення від нарахування ПДВ.

Зацікавлені постачальники послуг мають надіслати попереднє підтвердження участі у тендері на електронну адресу iomkievtendersatiom [dot] int (у довільній формі, із зазначенням назви, імені та контактних даних контактної особи) не пізніше 17:00 11.06.2021 р. 

Детальніше у умовами конкурсу можна ознайомитись за посиланням ]]>Тендер на надання послуг технічного нагляду за будівництвом багатоповерхових житлових будинків у м. Сєвєродонецьк та м. Краматорськ (UA1-2021-1840) | МОМ в Україні (iom.int)]]>.

 

Сєвєродонецьке агентство інвестицій та розвитку