Презентація МОМ проєкту «Житло для ВПО»

30-10-2020

Міжнародна організація з міграції (МОМ) у тісній співпраці з Міністерством з питань реінтеграції тимчасово – окупованих територій та військово-цивільної адміністрації міста Сєвєродонецьк Луганської області реалізує проєкт «Покращення житлових умов ВПО на сході України».

Так 26 жовтня 2020 року в приміщенні будівлі військово-цивільної адміністрації м. Сєвєродонецьквідбулася презентація проєкту «Житло для ВПО». Під час презентації було розглянуто наступні теми:

1. Загальна інформація про житловий проєкт. Структура управління проєктом.

2. Загальна структура житлового проєкту та строки реалізації. Наглядова рада та її роль в проєкті.

3. Муніципальний орган управління та залучення громади.

4. Фонд місцевого розвитку: сутність та взаємозв’язок з місцевим органом управління.

5. Визначення обов’язків, графіку та процесів для проектування, отримання дозволів, будівництва, а також процесу передачі будівель.

6. Оцінка профілювання ВПО та її вплив на житловий проєкт.

Наступним кроком роботи буде формування робочих груп, робота яких буде направлена на ефективну реалізацію вказаного проєкту.