Інвестиційний проєкт з будівництва доступного житла для ВПО та місцевих жителів у м. Сєвєродонецьк

11-03-2021

Представництво організації з міграції в Україні за фінансування уряду Німеччини через Німецький банк розвитку (KfW) реалізує у м. Сєвєродонецьку проєкт «Покращення житлових умов внутрішньо переміщених осіб на сході України».

Міжнародною організацією з міграції планується:

• Будівництво та впровадження Проєкту відповідно до міжнародних стандартів та вимог з енергоефективності, охорони навколишнього середовища, соціальної відповідальності та добросусідства.
  • Облаштування прилеглої території забудови з урахуванням потреб жителів мікрорайону – облаштування ландшафту та освітлення, встановлення дитячих майданчиків, зон відпочинку та майданчику для заняття спортом.
  • Розбудова інфраструктури мікрорайону – концепцією Проєкта передбачено облаштування перших поверхів майбутніх будівель під заклади харчування (кафе, кав’ярні тощо), салони краси, коворкінг центри, спортзали, магазини тощо.
  • Залучення та взаємодія з місцевими жителями на всіх етапах реалізації Проєкту.

Детальніше ознайомитись з Проєктом можливо тут:

Сєвєродонецьке агентство інвестицій та розвитку