Виконуючий обов'язки міського голови

17-10-2019

Шановні Сєвєродончани та гості нашого славетного міста!

З радістю вітаю усіх, хто завітав на офіційний вебпортал міста  Сєвєродонецька.

Сподіваюсь, що кожен з Вас зможе знайти тут важливу та корисну інформацію, ознаймится зі справами теріторіальної громади , життям міста, структурою органів  виконавчої влади , діяльністю депутатського корпусу, комунальних підприємств та установ міста.

Найважливіше завдання цього проекту - збільшення відкритості міської влади, доступу до її проектів  і рішень, розвиток демократії та демократичних ініціатив, молодіжної і соціальної політики.

Наша команда, незважаючи на всі труднощі сьогодення, працює не покладаючи рук над тим, щоб зробити наше місто кращим, комфортнішим та безпечним для проживання. Ми з надією дивимося в майбутнє.

Немає сумнівів, що попереду у нас плідні будні, які принесуть реальні та вагомі здобутки.

Запрошую до співпраці всіх, хто зацікавлений у розвитку нашої громади, бізнесу, інвестування в розвиток виробництва  і створення нових робочих місць.

Сподіваюсь, що наші зустручі сповнять вас почуттям надійності і стабільності партнерства.

Бажаю миру і добра, здоров'я  і успіху, взаєморозуміння і взаємоповаги.

З повагою, в.о. міського голови                                               Вячеслав Ткачук

Як поспілкуватися з в.о міського голови ?

Особистий прийом:

• Для фізичних осіб щосереди з 1400 відділ по зверненням громадян