Ви тут:

МЕЗЕНЦЕВ Генадій Володимирович

МЕЗЕНЦЕВ Генадій Володимирович
Політична партія: 
Опозиційний блок

Контакти:

Тел.: 
(06445) 3-13-42
Email: 
G.Mezentsev@stke.com.ua

Прийом:

пр. Космонавтов, 9А, 2-й этаж, кабинет главного инженера, по предварительной договоренности

Територія реалізації депутатської діяльності:

г. Северодонецк, ул. Вилесова, 6, 6А, 6Б, 8; пр. Космонавтов, 29-31; ул. Науки, 11-13, а также другие районы города.

Інформація про діяльність:

Я працюю головним інженером комунального підприємства «Сєвєродонецьктеплокомуненерго» і поєдную посадові обов'язки з депутатською діяльністю. Це допомагає вирішувати складні профільні питання.

Наприклад, в даний момент на моїй виборчій дільниці, в 76-му мікрорайоні, йде ремонт колектора, міняємо всі чотири труби. Ця гілка була однією з кінцевих, і часто виникали проблеми, однак заміна колектора не була запланована. Необхідно було вжити заходів щодо поліпшення якості опалення в зимовий період. І нам це вдалося за підтримки керівництва міста, яке завжди йде назустріч депутатам і сєвєродончанам в подібних проблемних питаннях.

Я входжу до постійної комісії з питань житлово-комунального господарства, перебуваю в робочій групі з аналізу ситуації на ДП «Сєвєродонецька ТЕЦ». Також нами було створено робочу групу з питань об'єднань співвласників багатоквартирних будинків, яка працює з ОСББ, що створюються, а також підтримує старі.

Виборці часто звертаються до мене з різних питань. З початку моєї депутатської діяльності за запитами мешканців були встановлені урни, світильники на під'їздах. Біля будинку за адресою проспект Гвардійський, 59 пошкоджену ділянку тротуару було викладено плиткою. Планується встановлення дитячих майданчиків.

Вважаю, що депутат не повинен працювати тільки в рамках своїх передвиборних обіцянок, а розширювати діяльність, намагаючись допомогти максимально можливій кількості громадян, і зробити наше прекрасне місто ще краще.