Ви тут:

ЛЯХОВОЙ Володимир Вікторович

ЛЯХОВОЙ Володимир Вікторович
Політична партія: 
ВО «Батьківщина»

Контакти:

Тел.: 
(050) 626-98-05

Прийом:

в будівлі Сиротинської селищної ради за попереднім записом

Територія реалізації депутатської діяльності:

смт. Вороново, смт. Сиротино, смт. Метелкино

Інформація про діяльність:

Я перебуваю в постійній комісії з питань планування бюджету та фінансів, в балансовій депутатській комісії, а також беру участь у роботі комісії по об'єднанню територіальних громад. При уважному розгляді бюджету нашої комісії вдалося виявити 17 мільйонів гривень, які планувалося використовувати абсолютно безцільно. Завдяки нашому втручанню ці кошти були перенаправлені в конструктивне русло, на користь Сєвєродонецьку. В іншому випадку ці гроші просто були б викинуті на вітер.

На мою думку, міська влада повинна звертати пильнішу увагу на сільське населення, жителів селищ, які так само є частиною сєвєродонецької громади.

Зараз в цьому напрямку зроблені перші кроки. Розпочато ремонтні роботи дороги в селище Воронове, яка довгі роки перебувала в жахливому стані і не ремонтувалася. Думаю, до початку наступного місяця ця робота завершиться, і дорога буде введена в експлуатацію.

За професією я - лікар, хірург, завідую операційним відділенням хірургічного корпусу Сєвєродонецької міської багатопрофільної лікарні. У свою депутатську діяльність приділяю велику увагу сфері медицини, тому, щоб виділені кошти розподілялися в потрібне русло, на фінансування дійсно необхідних речей: обладнання, інструментів і медикаментів, які дозволять більш якісно надавати медичну допомогу населенню.

Я вважаю, що в Сєвєродонецькому міському раді не повинно бути політичних дебатів і зіткнень. Депутатами місцевої ради стають не для того, щоб просувати певні політичні сили, відстоювати інтереси політичних партій. Необхідно займатися конкретною роботою на благо жителів міста.