Ви тут:

ЛІШИК Ольга Петрівна

ЛІШИК Ольга Петрівна
Політична партія: 
«Блок Петра Порошенка «Солідарність»

Контакти:

Тел.: 
(06452) 2-18-11
Email: 
lishyk.olga@gmail.com

Прийом:

м. Сєвєродонецьк, проспект Центральний, 59, каб. 1, кожна середа з 10.00 до 12.00

Територія реалізації депутатської діяльності:

м. Сєвєродонецьк

Інформація про діяльність:

За основним місцем роботи я працюю заступником голови Луганської обласної державної адміністрації з питань соціальної та гуманітарної сфери та суміщаю посадові обов’язки з депутатською діяльністю. Багато питань мешканців Сєвєродонецька пов’язані саме з соціальною сферою.

За період моїх депутатських повноважень до мене на прийом звернулося понад 200 мешканців Сєвєродонецька. Основні питання: робота соціальних служб міста, нарахування субсидій, пільг, формування тарифів, влаштування дітей в дошкільні навчальні заклади, медичне забезпечення та обслуговування, матеріальна допомога у скрутних життєвих обставинах, оздоровлення дітей та багато іншого. Також людей турбує стан житлових будівель, особливо дахів та під’їздів, які не ремонтувались багато років, дорожнє покриття в кварталах.

Значну увагу приділяю роботі з новими мешканцями міста, тобто внутрішньо переміщеними особами, які потребують різноманітної допомоги і турботи з боку депутатів, влади та громадськості. 

Всі ці питання я щоденно обговорюю з виборцями при особистих зустрічах та намагаюся оперативно вирішувати з керівниками служб і установ міста. 

Сьогодні Сєвєродонецьк є містом обласного рівня  і основне завдання керівництва і депутатського корпусу – позиціонувати себе як надійних партнерів, залучати нові можливості для розбудови і відновлення інфраструктури, впроваджувати новітні процеси урядування і роботи з громадським сектором. 

Своєю метою ставлю залучення до співпраці міжнародних партнерів, інвесторів та благодійників для розвитку міста і громади.

Беру активну участь в засіданнях сесії міської ради. На жаль, можу констатувати факт порушень законодавства в прийнятті рішень, про що неодноразово зазначала під час засідань.  

Запрошую всіх сєвєродончан до співпраці для розвитку нашого прекрасного міста. Як депутат гарантую відстоювання прав та інтересів кожного мешканця.