Про початок формування конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття посади генерального директора КНП «Міська стоматологічна поліклініка»

11-01-2022

ОГОЛОШЕННЯ

Сєвєродонецька міська військово-цивільна адміністрація Сєвєродонецького району Луганської області оголошує про початок формування конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття посади генерального директора комунального некомерційного підприємства «Міська стоматологічна поліклініка» Сєвєродонецької міської ради.

Склад конкурсної комісії, вимоги до членів конкурсної комісії та їх кількість визначається відповідно до постанови Кабінету Міністрів України
від 27.12.2017 № 1094 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я».

Пропозиції щодо кандидатур до складу конкурсної комісії з проведення конкурсу на заміщення вакантної посади генерального директора комунального некомерційного підприємства «Міська стоматологічна поліклініка» Сєвєродонецької міської радиподаються до Управління охорони здоров’я Сєвєродонецької міської військово-цивільної адміністрації Сєвєродонецького району Луганської області за адресою: Луганська область, Сєвєродонецький район, місто Сєвєродонецьк, вулиця Єгорова 2Б в робочий час протягом 15 днів з моменту оприлюднення оголошення.

Номер телефону та адреса електронної пошти для довідок:
(06452) 4 05 51, uozatsed-rada [dot] gov [dot] ua.

Розпорядження керівника Сєвєродонецької міської ВЦА від 11.01.2022 №53