Конкурс на заміщення вакантної посади провідного спеціаліста в Управлінні освіти

01-02-2022

УВАГА, КОНКУРС!

Сєвєродонецька міська військово-цивільна адміністрація оголошує конкурс на заміщення вакантної посади провідного

спеціаліста в Управлінні освіти

Вимоги до конкурсантів: громадянство України; вища педагогічна або юридична освіта не нижче ступеня бакалавра, вільне володіння державною мовою, уміння працювати на комп’ютері, знання основних програм роботи на комп’ютері.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають у конкурсну комісію заяву, до якої додаються: особова картка (форма П-2 ДС), автобіографія;  фотокартка розміром 4 х 6; копії паспорта громадянина України, ідентифікаційного номера і документів про освіту з додатками; копія документу про повну загальну середню освіту, за умови, що такий документ підтверджує вивчення особою української мови як навчального предмета (дисципліни), або копія державного сертифікату про рівень володіння державною мовою який видається Національною комісією зі стандартів державної мови; повідомлення про подання електронної декларації за 2021 рік до Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування; копію трудової книжки; копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних).

Термін проведення конкурсу – 30 (тридцять) календарних днів з моменту першої публікації об’яви про проведення конкурсу на офіційному веб-сайті Сєвєродонецької міської військово-цивільної адміністрації Сєвєродонецького району Луганської області та в інших засобах масової інформації.

Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці, перелік питань для складання іспиту та інші питання щодо проведення конкурсу надаються відділом кадрової роботи за адресою: бульвар Дружби Народів, 32, кімн. № 80,82.

Телефон для довідок: 4-20-51 або 4-43-74.