Конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу бухгалтерського обліку, фінансів та інформаційного забезпечення фінансового управління (ЗАВЕРШЕНО)

11-05-2021

УВАГА, КОНКУРС!

 

Сєвєродонецька міська військово-цивільна адміністрація оголошує конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу бухгалтерського обліку, фінансів та інформаційного забезпечення фінансового управління.

 

Вимоги до конкурсантів: громадянство України; вища освіта не нижче ступеня бакалавра за спеціальностями: «Облік і аудит», «Фінанси і кредит», «Економіка підприємств» або «Менеджмент організацій»; вільне володіння державною мовою; вміння працювати на комп’ютері на рівні користувача; бажано стаж роботи за фахом від 2 років.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсах, подають у конкурсну комісію заяву, до якої додаються: особова картка (форма П-2 ДС), автобіографія;  фотокартка розміром 4 х 6; копії паспорта громадянина України, ідент.кода і документів про освіту з додатками; копія документу про освіту, за умови, що такий документ підтверджує вивчення особою української мови як навчального предмета (дисципліни), або копія посвідчення про вільне володіння державною мовою; повідомлення про подання електронної декларації за 2020 рік до Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування; копію трудової книжки; копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних).

Термін проведення конкурсу – 30 (тридцять) календарних днів з моменту першої публікації об’яви про проведення даного конкурсу на офіційному веб-сайті Сєвєродонецької міської військово-цивільної адміністрації Сєвєродонецького району Луганської області та в інших засобах масової інформації.

Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці, перелік питань для складання іспиту та інші питання щодо проведення конкурсу надаються відділом кадрової роботи за адресою: бульвар Дружби Народів, 32, кімн. № 40.

Телефон для довідок: 4-20-51.