Конкурс на заміщення двох вакантної посад головних спеціалістів у відділі капітального будівництва (ЗАВЕРШЕНО)

25-08-2021

УВАГА, КОНКУРС!

 

Сєвєродонецька міська військово-цивільна адміністрація оголошує конкурс на заміщення двох вакантної посад головних спеціалістів у відділі капітального будівництва.

Вимоги до конкурсантів: громадянство України; вища освіта не нижче ступеня бакалавра; бажано стаж роботи за фахом на державній службі або на службі в органах місцевого самоврядування не менше 1 року або стаж роботи за фахом в сферах будівництва не менше 3 років; вільне володіння державною мовою; вміння працювати на комп’ютері.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають у конкурсну комісію заяву, до якої додаються: особова картка (форма П-2 ДС), автобіографія;  фотокартка розміром 4 х 6; копії паспорта громадянина України, ідент.кода і документів про освіту з додатками; копія документу про повну загальну середню освіту, за умови, що такий документ підтверджує вивчення особою української мови як навчального предмета (дисципліни), або копія державного сертифікату про рівень володіння державною мовою який видається Національною комісією зі стандартів державної мови; повідомлення про подання електронної декларації за 2020 рік до Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування; копію трудової книжки; копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних).

Термін проведення конкурсу – 30 (тридцять) календарних днів з моменту першої публікації об’яви про проведення конкурсу на офіційному веб-сайті Сєвєродонецької міської військово-цивільної адміністрації Сєвєродонецького району Луганської області та в інших засобах масової інформації.

Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці, перелік питань для складання іспиту та інші питання щодо проведення конкурсу надаються відділом кадрової роботи за адресою: бульвар Дружби Народів, 32, кімн. № 80,82.

Телефон для довідок: 4-20-51 або 4-43-74.