Конкурс на посаду керівника закладу загальної середньої освіти Сєвєродонецької міської територіальної громади

05-05-2021

ОГОЛОШЕННЯ

про проведення конкурсу  на посаду керівника закладу загальної середньої освіти Сєвєродонецької міської територіальної громади

1.Найменування і місцезнаходження закладу освіти:

1. 1 Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4 м. Сєвєродонецька Луганської області

вул. Гагаріна, 90, м. Сєвєродонецьк, Луганська область, 93400

1. 2 Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 8 м. Сєвєродонецька Луганської області

вул. Вілєсова, 10, м. Сєвєродонецьк, Луганська область, 93400

1. 3 Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 10 м. Сєвєродонецька Луганської області

бульвар Дружби народів, 47, м. Сєвєродонецьк, Луганська область, 93400

1. 4 Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 11 м. Сєвєродонецька Луганської області

пр. Гвардійський, 25, м. Сєвєродонецьк, Луганська область, 93400

1. 5 Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 13 м. Сєвєродонецька Луганської області

вул. Маяковського, 19,м. Сєвєродонецьк, Луганська область, 93400

1. 6 Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 16 м. Сєвєродонецька Луганської області

вул. Гагаріна, 97, м. Сєвєродонецьк, Луганська область, 93400

1. 7 Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 18 м. Сєвєродонецька Луганської області

вул. Курчатова, 27-Б, м. Сєвєродонецьк, Луганська область, 93400

1. 8 Єпіфанівська гімназія Кремінської районної ради Луганської області

вул. Джерельна, 1, с. Єпіфанівка, Кремінський район, Луганська область, 92942

2. Найменування посади та умови оплати праці:

директор

посадовий оклад, відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України «Про впорядкування умов оплати праці та затвердження схем тарифних розрядів працівників навчальних закладів, установ освіти та наукових установ» від 26 вересня 2005 року №557, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 03 жовтня 2005 року за № 1130/11410, зі змінами та доповненнями,надбавки та доплати відповідно до постанови №373 від 23.03.2011, постанови №78 від 31.01.2001, можливі надбавки відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України «Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та окремих галузей бюджетної сфери від 30 серпня 2002 року №1298, зі змінами та доповненнями, наказу МОНУ від15.04.1993 р.N 102 «Про затвердження Інструкції про порядок обчислення заробітної плати працівників освіти», зареєстрованому в Міністерстві юстиції України 27 травня 1993 року N 56, зі змінами, внесеними згідно з Наказами Міністерства освіти України  від 17.02.1999 р. N 41, від 29.03.2001 р. N 161.

3. Кваліфікаційні вимоги до  керівника закладу освіти:

посаду керівника закладу загальної середньої освіти Сєвєродонецької міської територіальної громадиможе займати особа,яка є громадянином України, вільно володіє державною мовою, має вищу освіту ступеня не нижче магістра (спеціаліста) та стаж педагогічної роботи не менше трьох років, а також організаторські здібності, фізичний і психічний стан якої не перешкоджає виконанню професійних обов’язків.

4. Перелік документів, які необхідно подати для участі в конкурсному відборі:

Особа, яка виявила бажання взяти участь у конкурсі, подає особисто (або подає уповноважена згідно з довіреністю особа) конкурсній комісії такі документи:

• заява про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;
  • автобіографія та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);
  • копія документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України;
  • копія документа про вищу освіту, не нижче ступеня магістра (спеціаліста);
  • копія трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної діяльності не менше трьох років на момент їх подання;
  • довідка про відсутність судимості;
  • мотиваційний лист, складений у довільній формі;
  • перспективний план на 2 (два) та/або 6 (шість) років  (подається за три дні до дня проведення конкурсу ).

Особа може подати інші документи, які підтверджуватимуть її професійні та/або моральні якості.

5. Дата, місце та етапи проведення конкурсного відбору:

Прийом документів здійснюється Управлінні освіти Сєвєродонецької міської військово-цивільної адміністрації Сєвєродонецького району Луганської областівідповідальною особою Олійник Тетяна, за адресою:

каб. 20, вул. Вілєсова, 10, місто Сєвєродонецьк Луганської  області.

Конкурсний відбір включає такі етапи:

- з 30 квітня 2021 року по 29 травня2021 року – прийом документів;

- 31 травня 2021 року, 01 червня 2021 року- ознайомлення кандидатів із закладом загальної середньої освіти, його трудовим колективом та представниками батьківського самоврядування;

- 07 червня 2021 року – І етап конкурсного відбору –тестування на знання законодавства України  у сфері загальної середньої освіти,

- 07 червня 2021 року - ІІ етап – перевірка професійних компетентностей, що відбувається шляхом письмового вирішення ситуаційного завдання.

- 08 червня 2021 року та 09 червня 2021року – публічна та відкрита презентація державною мовою перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти, а також надання відповідей на запитання членів конкурсної комісії щодо проведення  презентації.

- 11 червня2021 року – надання конкурсною комісією висновку щодо результатів конкурсного відбору.

6. Прізвище, ім’я, по батькові, номер телефону та адреса електронної пошти особи, яка надає додаткову інформацію про проведення конкурсного відбору

Управлінняосвіти Сєвєродонецької міської військово-цивільної адміністрації Сєвєродонецького району Луганської областівул. Вілєсова, 10  каб. 20

Олійник Тетяна

viddil_kadrivati [dot] ua