Порядок повідомної реєстрації колективних договорів, змін та доповнень до них у м.Сєвєродонецьку

15-05-2020

Шановні роботодавці та представники профспілкових організацій, трудового колективу!

Звертаємо увагу, що у м.Сєвєродонецьку повідомну реєстрацію колективних договорів, змін та доповнень до них здійснює Управління праці та соціального захисту населення Сєвєродонецької міської ради (далі - Управління) відповідно до покладених повноважень.

Нагадуємо, що з вересня 2019 року сторони колективних договорів мають подати на повідомну реєстрацію лише один примірник документа в паперовій формі разом із додатками та супровідним листом відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 13.02.2013р. №115 "Про порядок повідомної реєстрації галузевих (міжгалузевих) і територіальних угод, колективних договорів"  із змінами, внесеними згідно з Постановою КМУ №768 від 21.08.2019р.

У подальшому, на сайті Сєвєродонецької  міської ради буде оприлюднено текст договорів (змін, доповнень) та рекомендації щодо приведення колективних договорів у відповідність до вимог законодавства (у разі необхідності), окрім інформації, обмеженої рішенням сторін: адміністрації та представників профспілкового комітету або трудового колективу.

Колективні договори, зміни та доповнення до них надаються на повідомну реєстрацію до Управління за адресою: вул. Новікова, буд.15-Б, кабінет 8. Практичну та методичну допомогу можна отримати за вищевказаною адресою та за тел.(06452)2-15-70 або електронною поштою: trud919socproatbmr [dot] gov [dot] ua (@sed-rada.gov.ua).