Ви тут:

КОЧИНА Юлія Сергіївна

Політична партія: 
«НАШ КРАЙ»

Контакти:

Тел.: 
(097) 088-19-41

Прийом:

в будівлі міської ради, за попереднім записом

Територія реалізації депутатської діяльності:

м. Сєвєродонецьк, вул. Гагаріна, буд. 41, 42, 43А, 45, 47, 51, 53, 55, 57, 59; вул. Донецька, буд. 38; вул. Менделєєва, буд. 43-45, 47, 56-60; вул. Федоренка, буд. 14, 16, 16А, 18, 18А, 20, 24, 26; пр. Центральний, буд. 39, 41, 43

Інформація про діяльність:

Моя діяльність, як депутата Сєвєродонецької міської ради VII cкликання, спрямована на захист інтересів населення нашого міста, виконання їх доручень у межах депутатських повноважень.

Працюю в постійній комісії Сєвєродонецької міської ради по забезпеченню законності, правопорядку, охорони прав, свобод та законних інтересів громадян, в якій опрацьовуються проекти рішень та надаються правові пропозиції до їх прийняття. 

Основним завданням у здійсненні депутатської діяльності вважаю забезпечення своєчасного, обґрунтованого вирішення звернень та скарг громадян, вивчення причин, які призводять до скарг, і внесення своїх пропозицій до відповідних органів влади щодо їх усунення.

З моменту набуття депутатських повноважень працюю над виконанням своїх депутатських обов’язків. За звітний період брала участь у всіх пленарних засіданнях чергових та позачергових сесій міської ради. Постійно працюю із зверненнями виборців. В основному людей хвилюють соціально-побутові питання, а саме: відновлення вуличного освітлення, якість та ремонт доріг, комунальні послуги. Незважаючи на незначний досвід депутатської діяльності, я докладатиму максимум зусиль, щоб вирішити ці та інші питання, з якими будуть звертатися до мене виборці. Хочу запевнити, що мені не байдужі проблеми жителів мого міста.

Вважаю, що статус депутата міської ради зобов’язує до вимогливого ставлення до себе, своєї роботи, адже депутати повинні захищати інтереси виборців, які їм делегувати право управління. Маю намір продовжувати вирішення нагальних проблем  в моєму місті і сподіваюсь на подальшу співпрацю з громадою.