Заходи (інтелектуальні конкурси, змагання), в яких беруть участь учні (вихованці) закладів освіти м. Сєвєродонецька
- Всеукраїнські учнівські олімпіади
- Конкурс-захист науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН
- Турніри МАН (юних біологів, економістів, правознавців, істориків, хіміків тощо)
- Міжнародний конкурс з української мови імені П. Яцика
- Міжнародний мовно-літературний конкурс ім. Т. Шевченка
- Міжнародний математичний конкурс «Кенгуру»
- Міжнародний конкурс «Енергія і середовище»
- Міжнародна природознавча гра «Геліантус»
- Міжнародній грі зі світової (української та зарубіжної) літератури «Sunflower»
- Міжнародний конкурс з інформатики та комп’ютерної вправності «Бобер»
- Міжнародний конкурс «IntelЕко Україна»
- Всеукраїнський конкурс, присвячений творчості Т.Г. Шевченка
- Всеукраїнський конкурс учнівських есе «Права людини крізь призму сучасності»
- Всеукраїнський фізичний конкурс «Левеня»
- Всеукраїнський природничий інтерактивний конкурс «Колосок»
- Всеукраїнський чемпіонат з інформаційних технологій «Екософт»
- Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек
- Всеукраїнський конкурс з українознавства «Патріот»
- Всеукраїнський олімпійський урок і тиждень
- Всеукраїнська українознавча гра «Соняшник»
- Всеукраїнський конкурс з англійської мови «Гринвіч»
- Всеукраїнські предметні олімпіади «Олімпус»
- Всеукраїнський тиждень безпеки дорожнього руху
- Всеукраїнський тиждень пожежної безпеки
- Всеукраїнський тиждень права
- Всеукраїнська краєзнавча експедиція «Моя Батьківщина – Україна»
- Всеукраїнський конкурс дитячо-юнацької творчості «Безпека в житті - життя у безпеці»
- Всеукраїнська акція «День юного натураліста»
- Всеукраїнський конкурс конкурс - огляд «Галерея кімнатних рослин»
- Всеукраїнський конкурс «Новорічна композиція»
- Всеукраїнський конкурс «Український сувенір»
- Всеукраїнський конкурс «Родинний дідух»
- Всеукраїнський фотоконкурс « Моя країна – Україно!
- Всеукраїнський конкурс «Зоологічна галерея»
- Всеукраїнський конкурс «Енергія і середовище – 2017», «Екософт - 2017» , «INFOMATRIX – 2017»
- Всеукраїнський конкурс з ландшафтного дизайну «Квітуча Україна»
- Всеукраїнський конкурс еко - команд «Земля- наш спільний дім»
- Всеукраїнський юнацький фестиваль «В об'єктиві натураліста»
- Всеукраїнський конкурс «Юний дослідник»
- Всеукраїнський конкурс «Майбутнє лісу в твоїх руках»
- Всеукраїнський конкурс «Дивовижна квітка»
- Всеукраїнський конкурс «Дивовижна теплиця»
- Всеукраїнські змагання учнівської молоді з авіамодельного спорту (вільнолітаючі моделі літаків у приміщенні)
- Всеукраїнські відкриті змагання учнівської молоді з судномодельного спорту («М» – швидкісні радіокеровані)
- Всеукраїнські відкриті змагання учнівської молоді на Кубок України «Сніжинка-2017» з авіамодельного спорту (вільнолітаючі моделі у приміщенні)
- Всеукраїнські змагання учнівської молоді з радіоелектронного конструювання
- Всеукраїнська виставка-конкурс робіт учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання (очно-заочна)
- Всеукраїнські відкриті змагання учнівської молоді на Кубок України з судномодельного спорту («М» – швидкісні радіокеровані)
- Відкритий особистий чемпіонат України з шахів серед закладів позашкільної освіти
- Всеукраїнський відкритий фестиваль дитячих та юнацьких аматорських театрів «Маски Мельпомени»
- Всеукраїнський театральний фестиваль "ЛИМОНАД" ім. Марка Ентіна
- Всеукраїнський відкритий літературно-музичний фестиваль вшанування воїнів «Розстріляна молодість»
- Всеукраїнський конкурс творчості дітей та учнівської молоді «За нашу свободу»
- Всеукраїнський відкритий фестиваль позашкільних навчальних закладів України «Територія творчості»
- Всеукраїнський відкритий фестиваль дитячої та юнацької творчості присвячений Всесвітньому Дню Землі
- Всеукраїнський відкритий фестиваль дитячої та юнацької творчості «Чисті роси»
- Всеукраїнський відкритий фестиваль-конкурс ігрових програм «Адреса дитинства - Гра»
- Всеукраїнський фестиваль-конкурс народної хореографії «Натхнення Хортиці»
- Всеукраїнський фестиваль-конкурс «Обдарована молодь»
- Відкритий Чемпіонат Луганського обласного відділення (філії)
- КФВС МОН України з плавання серед юнаків та дівчат «Перша сніжинка»
- Обласні змагання з початкового технічного моделювання
- Обласна виставка з науково-технічної та декоративно-прикладної творчості «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!»
- Обласна виставка-конкурс з початкового технічного моделювання
- Обласні відбіркові змагання з авіамодельного спорту (кордові)
- Обласні змагання з авіамодельного спорту (вільнолітаючі)
- Обласні змагання з авіамодельного спорту (метальні моделі)
- Чемпіонат Луганської області з шахів
- Кубок обласного КФВС МОН України з шахів «Юні шахові королі»
- Обласний конкурс учнівської творчості «Чому я поважаю професію військового»
- Обласний огляд-конкурс майстрів мистецтв та аматорів народної творчості Луганської області «Луганщина – світанок України»
- Обласний конкурс «Маленький казкар»
- Обласний конкурс читців «Наша дума, наш пісня…»
- Обласна культурно-мистецька акція «Сяйво талантів»
- Чемпіонат Луганської області з техніки водного туризму
- Обласний Чемпіонат України зі спортивного туризму (у закритих приміщеннях)
- Чемпіонат України (Чемпіонат Луганської області) з видів туризму серед юнаків
- Проект «Згуртованість - крок в майбутнє» за підтримки Міжнародної організації з міграцій уряду Японії
- Регіональний турнір юних математиків ім. І.І. Антипова
- Регіональна інтелектуально-розважальна гра «Гуманітарна карусель»
- Регіональний інтелектуально-розважальний конкурс «Екологічний марафон»;
- Регіональний інтелектуально - спортивний турнір ім. воїна-інтернаціоналіста О. Білоуса
- Міський конкурс юних математиків для учнів початкових класів ім. О.А. Завгороднього
- Міська екологічна естафета «Блакитне намисто України»
- Міський турнір з інформаційних технологій «Компікзнайка»
- Міський конкурс «Мій земляк Володимир Даль»
- Міська олімпіада для учнів початкових класів «Стежини до успіху»
- Міський конкурс «Крок до права»
- Міський конкурс «Закон очима дітей»
- Першість міста з видів спорту
- Міська спартакіада допризовної молоді
- Міський конкурс пам’яті В.І. Козодоєва
- Міський туристичний зліт, присвячений Всесвітньому Дню туризму
- Міський конкурс авторської туристичної пісні «Туристські зорі»
- Міські конкурси-огляди агітаційних форм роботи (ЗОЖ, ЮІР, ДЮП)
- Міська військово-патріотична акція учнівської молоді «Пам'ять»
- Міська історико - краєзнавча вікторина школярів «Юні патріоти»
- Міський збір-змагання юних рятувальників «Школа безпеки»
- Міський конкурс юних аранжувальників «Краса рідного краю»
- Міська трудова акція «Юннатівський зеленбуд»
- Міські природоохоронні акції: «День Землі, «Першоквіти», «Птах року», «Годівничка», «День зустрічі птахів», «Зелена школа»
- Відкритий чемпіонат м.Сєвєродонецька з повітряних зміїв
- Міський конкурс «Космос. Людина. Духовність»
- Міська виставка-конкурс з декоративно-ужиткового мистецтва «Знай і люби свій край»
- Міські відкриті змагання учнівської молоді з авіамодельного спорту (радіокеровані моделі) «Електрофест – 2017»
- Міський конкурс робіт юних фотоаматорів «Моя Україно!»
- Міська виставка-конкурс «Чудовий світ орігамі»
- Міська виставка-конкурс новорічних прикрас «Зимові фантазії»
- Міська виставка-конкурс м’якої іграшки «Дитячі улюбленці»
- Міський фестиваль дитячої та юнацької творчості «Діти - майбутнє України»
- Міський конкурс дитячої поезії «Джерельце» ім. Й. Курлата
- Міський творчий конкурс «Поетична нива» ім. Т.Г. Шевченка
- Міський чемпіонат інтелектуальних ігор «Що? Де? Коли?»
- Міська інтелектуальна гра «Брейн-ринг» «З Україною в серці»
- Міський чемпіонат з шахів серед школярів
- Міський відкритий фестиваль-конкурс «Наша надія – мир на Донбасі»
Кількість переможців ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін за дванадцять років.
Навчальні роки |
2005-2006 |
2006- 2007 |
2007-2008 |
2008-2009 |
2009-2010 |
2010-2011 |
2011-2012 |
2012- 2013 |
2013- 2014 |
2014- 2015 |
2015- 2016 |
2016- 2017 |
Кількість учасників |
122 |
111 |
110 |
107 |
100 |
104 |
97 |
92 |
98 |
106 |
125 |
127 |
Кількість переможців |
28 |
30 |
36 |
41 |
39 |
41 |
53 |
65 |
72 |
85 |
102 |
110 |
% |
23 |
27 |
32 |
38 |
39 |
40 |
55 |
70 |
73 |
80 |
81 |
86 |
Переможці IV (республіканського) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад та ІІІ (республіканського) етапу конкурсу-захисту
науково-дослідницьких робіт МАН за період 2001-2017 років
Сисоєв Дмитро |
СЗШ № 10 |
хімія |
2001 |
Камєнєв Леонід |
ліцей |
фізика |
2001 |
Кукуста Денис |
ліцей |
фізика |
2001 |
Шейкіна Олександра |
ліцей |
правознавство |
2001 |
Сорокіна Наталія |
ліцей |
історія |
2001 |
Поркуян Тимур |
ліцей |
математика |
2001 |
Перцовський Олександр |
ліцей |
економіка |
2002, 2003, 2004 |
Грудцин Яків |
ліцей |
фізика |
2002, 2003, 2004, 2005 дипломант Міжнародної олімпіади з фізики 2005 |
Любчак Костянтин |
ліцей |
хімія |
2003, 2004 |
Шарко Діана |
колегіум |
правознавство |
2003 |
Чельцова Катерина |
колегіум |
|
2004 |
Ковальська Олександра |
ліцей |
правознавство |
2004 |
Пригородов Павло |
ліцей |
хімія |
2005 |
Сіренко Олена |
СЗШ №12 |
обслуговуюча праця |
2003, 2004, 2005, 2006, 2007 |
Коваленко Ганна |
СЗШ №12 |
обслуговуюча праця |
2006, 2007, 2009, 2010 |
Каламбет Тетяна |
ліцей |
фізика |
2006 |
Шилін Сергій |
ліцей |
хімія |
2006, 2007 |
Мацегора Тетяна |
ліцей |
історія |
2007 |
Бережна Юлія |
СЗШ №11 |
географія |
2008, 2009 |
Юта Михайло |
колегіум |
англійська мова |
2009 |
Борова Вікторія |
СЗШ №12 |
обслуговуюча праця |
2009 |
Грабарь Олександр |
СЗШ №18 |
технічна праця |
2009, 2010, 2011 |
Задєсєнцев Олексій |
СЗШ № 4 |
географія |
2010, 2011, 2012 |
Гомон Антон |
ліцей |
хімія |
2010, 2011 |
Смалій Василь |
СЗШ №10 |
хімія |
2011 |
Данілюк Вікторія |
СЗШ №18 |
обслуговуюча праця |
2011 |
Кунченко Максим |
СЗШ №16 |
біологія |
2013 |
Водяник Богдан |
гімназія |
фізика |
2014, 2015 |
ліцей |
фізика |
2016, 2017 |
|
Помазан Олена |
ліцей |
хімія |
2014, 2015 |
Архіпова Тетяна |
СЗШ №20 |
російська мова |
2014 |
Потапова Дар’я |
СЗШ №20 |
конкурс-захист МАН, соціологія |
2014 |
Головко Денис |
СЮТ, ліцей |
конкурс-захист МАН, фізика |
2014 |
СЮТ, СЗШ №20 |
конкурс-захист МАН, фізика |
2015 |
|
Нагорна Анастасія |
гімназія |
англійська мова |
2015 |
конкурс-захист МАН, українська мова |
2016 |
||
Касимов Артур |
ліцей |
математика |
2015 |
фізика |
2016 |
||
Адамян Давид |
СЗШ №10 |
хімія |
2015 |
Тиндик Віра |
СЗШ №10 |
українська мова і література |
2016 |
Омельченко Михайло |
ліцей |
історія |
2016 |
Крохмаль Андрій |
ліцей |
хімія |
2016 |
Куничак Владислав |
СЗШ №4 |
географія |
2016 |
Карачев Владислав |
ліцей |
астрономія |
2016, 2017 |
Мазалова Євгенія |
СЗШ №18 |
російська мова |
2017 |
Дімідів Єгор |
СЗШ №18 |
історія |
2017 |
Непочатова Анастасія |
СЗШ №18 |
конкурс-захист МАН з російської літератури |
2017 |
Зведена таблиця результативності учнів
Сєвєродонецької міської філії ЛОМАНУМ
у конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт за 11 років
Навчальний рік |
Кількість учасників |
Кількість призерів в обласному етапі |
Кількість призерів у республіканському етапі |
|
2006-2007 |
22 |
І місце – 2 ІІ місце –1 ІІІ місце – 2 |
5 |
2 |
2007-2008 |
24 |
І місце – 1 ІІ місце –2 ІІІ місце – 5 |
8 |
2 |
2008-2009 |
35 |
ІІ місце –3 ІІІ місце – 3 |
6 |
|
2009-2010 |
22 |
І місце –1 ІІІ місце – 4 |
5 |
1 |
2010-2011 |
22 |
ІІІ місце – 2 |
2 |
1 |
2011-2012 |
20 |
І місце –2 ІІІ місце – 4 |
6 |
2 |
2012-2013 |
18 |
І місце –1 ІІ місце –2 ІІІ місце – 1 |
4 |
1 |
2013-2014 |
16 |
ІІ місце –2 ІІІ місце – 5 |
7 |
2 |
2014-2015 |
6 |
ІІ місце –1 ІІІ місце – 3 |
4 |
1 |
2015-2016 |
16 |
І місце – 1 ІІ місце –1 ІІІ місце – 6 |
8 |
1 |
2016-2017 |
12 |
І місце – 2 ІІІ місце – 4 |
6 |
1 |